Honda Civic VIII 1.8 benzyna do 30tysięcy

Honda Civic VIII 1.8 benzyna do 30tysięcy

09 Cze 2016, 20:56

Witam
Planuję zakup autka. Padło na UFO, bo nie ukrywam że ZAKOCHAŁEM się w tym aucie :) Zastanawiam się nad kilkoma ogłoszeniami. Proszę o opinie, może zauważycie coś czego ja nie zauważyłem? Zależy mi na: Civic'u w benzynie, manualna skrzynia, 5-drzwiowy, 1.8 z tempomatem i najlepiej czujnikami z tyłu (bo widoczność kiepskawa). Pod uwagę biorę odległość do +/- 150km od Wrocławia, bo tutaj obecnie mieszkam (chociaż najtańsze oferty są daleko na wschodzie kraju). A oto ogłoszenia:

[link wygasł]

[link wygasł]

i dwa ostatnie, bliźniaczo do siebie podobne:

[link wygasł]

[link wygasł]

Chciałbym się zamknąć max w kwocie 30 tys (ze wszystkimi opłatami, rejestracją i fajnie żeby coś jeszcze zostało na ewentualną wymianę podstawowych części typu klocki itd. Co sądzicie?
marcineq1988
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 19 08 2008
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pirelli powraca do produkcji opon krzyżowych (diagonalnych) Pirelli powraca do produkcji opon krzyżowych (diagonalnych)
    Po przeszło 50 latach ciągłej produkcji opon radialnych, Pirelli powraca do produkcji tradycyjnych opon krzyżowych (diagonalnych). Nowa odsłona kultowych opon skierowana jest do miłośników klasycznych samochodów, ...
    Jedzenie, golenie się, czesanie, makijaż za kółkiem Jedzenie, golenie się, czesanie, makijaż za kółkiem
    Aż 20% kierowców goli się, czesze włosy lub poprawia makijaż podczas jazdy samochodem. Co więcej, jeden na 20 kierowców przyznaje się do wykonywania tego typu zabiegów pielęgnacyjnych w ruchu ulicznym, ...

•