Infiniti Q50 - polska premiera

10 Mar 2014, 12:34

Po raz pierwszy na największych w Polsce targach motoryzacyjnych Motor Show odwiedzić będzie można stoisko marki Infiniti, a na nim m.in. Q60 i Q70.

Największym hitem będzie jednak polska premiera modelu Q50, który, jak zapowiada producent, ma zrewolucjonizować polskie drogi! Przyjdź i przekonaj się, w czym tkwi jego wyjątkowość. Infiniti Q50 to samochód, którego wartość mierzy się liczbą reguł, jakie łamie zamiast tych, jakich przestrzega.

Infiniti Q50 - polska premiera

Jest on doskonałym przykładem unikalnej równowagi między wdziękiem a siłą. Zmysłowym, aerodynamicznym kształtom, zapewniającym zerowe unoszenie oraz ekscytującej mocy 3,5-litrowego silnika hybrydowego z pewnością nie można zarzucić konserwatyzmu. Do tego dochodzi najnowocześniejsza technologia łączności systemu informacji i rozrywki InTouch firmy Infiniti oraz w pełni personalizowany, pierwszy w świecie system bezpośredniego kierowania adaptacyjnego. Wszystko to sprawia, że Q50 zwiastuje nową erę oświecenia w branży samochodów sportowych.
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3438
Zdjęcia: 12493
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Audi przetestuje koncepcję centrum szybkiego ładowania
    Audi kontynuuje swoją transformację w kierunku dostawcy zrównoważonej mobilności segmentu premium. Do roku 2025 marka planuje zintensyfikować swoje działania, oferując szeroką gamę ponad 20 modeli z napędem w pełni ...
    Klakson i agresja - do czego skłonni są kierowcy podczas upałów?
    W upalne dni kierowcy są bardziej skłonni do agresji na drodze. Jednym z objawów może być nadużywanie sygnałów dźwiękowych(1). Wysoka temperatura na zewnątrz może również obniżać koncentrację oraz wydłużać ...

  •