Instalacja gazowa do Punta ??

Instalacja gazowa do Punta ??

27 Lip 2009, 13:39

Witam,
Chce założyć instalację gazową do Fiata Punto I z silnikiem 1,2 75km.
Byłem w kilku warsztatach gdzie montują gaz i wszyscy mi mówili że na wielopunkt tylko sekwencja, że na zwykłej będą wystrzały że nawet może rozlecieć sie filtr powietrza w drobny mak, aż trafiłem na warsztat (mają dwa warsztaty w różnych miastach) gdzie włąsiciel warsztatu powiedział mi żebym tych ludzi nie słuchał, bo dawniej nie było sekwencji i takie auta jak moje bezproblemowo jeżdziły na zwykłej instalacji bez jakiś komputerów, emulatorów czyli zwykła instalka, która u niego kosztuje 1000zł.
Powiedzcie mi co to za instalacja może być za 1000zł ?? I jak to będzie naprawdę chodziło na takiej zwykłej instalacji jak wszyscy inny wręcz każą sekwencję ?? Czy to chodzi o zarobek że na sekwencji mają większy i taką doradzają czy faktycznie lepiej się nie pchać w zwykła ??
krisiss
Nowicjusz

Miejscowość: śląsk

02 Sie 2009, 15:44

Ufaj tym ,którzy proponują ci lepszą instalację w rezultacie więcej zapłacisz ale bardziej skorzystasz,proste instalacje gazowe sprawdzają się tylko w silnikach gażnikowych,zakładaj sekwencję dobrej firmy :!: Ufaj tym instalatorom ,którzy proponują lepsze rozwiązanie,taka moja rada.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

02 Sie 2009, 19:32

Na upartwgo mozna jeszcze taniej. Butla 11kilo, rurka zamiast mixera, przewody to szlaufy ogrodowe. Koszt 500 zł. Będzie jeździło - gwarantuję. Pytanie jak będzie jeździło i jak długo i z jakimi konsekwencjami dla silnika - to druga sprawa. :evil:
Migaz
Zaawansowany

Miejscowość: warszawa
Auto: Mercedes
Silnik: m104
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1994

14 Sie 2009, 19:13

Sekwencja z całą pewnością!!
Też mam punto w LPG i stanowczo odradzam tanią instalację...
majer
Nowicjusz

Miejscowość: nysa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe? Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe?
    Według informacji płynących z Komendy Głównej Policji najczęściej wystawiane mandaty dotyczą przekraczania dozwolonej prędkości oraz za wykroczenie względem pieszych. Najnowsze badania pokazały, że prowadzący pojazdy ...
    ŠKODA Š978 (Typ 978), 1956 rok ŠKODA Š978 (Typ 978), 1956 rok
    Decyzją Ministerstwa Przemysłu Czechosłowacji z roku 1955 czechosłowaccy konstruktorzy otrzymali zadanie stworzenia całkowicie nowego samochodu dla "szerokich mas pracujących". W tym czasie wdrażano produkcję modelu 440 (Spartak), ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50