Interfejs Bluetooth Vgate OBDII

Interfejs Bluetooth Vgate OBDII

18 Maj 2018, 20:54

Witajcie,

Zaczynam moją "przygodę" z diagnostyką samochodową.
W tej chwili posiadam Interfejs iCar Vgate OBD2 Bluetooth, który testuję w BMW E91 318D z 2008 r. Mam apilikację BTool Expert, która śmiga bez zarzutów.

Moje pytanie jest takie:

Czy jest jakaś inna aplikacja (nie koniecznie na telefon), która dobrze współpracuje z tym Interfejsem? BTool jest dedykowany dla BMW, więc to mnie ogranicza.

Dzięki z góry za pomoc !
darooooo1988
Obserwowany

Prawo jazdy od: 09 07 2007
Przebieg/rok: 32tys. km
Auto: BMW E91
Silnik: N47 - 143 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

Re: Interfejs Bluetooth Vgate OBDII

20 Cze 2018, 13:01

darooooo1988 napisał(a):W tej chwili posiadam Interfejs iCar Vgate OBD2 Bluetooth
Z tym interfejsem dobrze współpracuje program SDPROG który można używać od smartfona na Androidzie poprzez tablet do komputera z systemem Windows. Program ten jest dedykowany do wszystkich marek a nie ukierunkowany na jedną jak ten który masz obecnie.
Cichy77
Zaawansowany

Zdjęcia: 8
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

5 technologicznych ciekawostek w wodorowej Toyocie Mirai 5 technologicznych ciekawostek w wodorowej Toyocie Mirai
    "Mirai" po japońsku znaczy "przyszłość". To nie przypadek, że Toyota nadała taką właśnie nazwę swojemu pierwszemu modelowi zasilanemu wodorem. Mirai nie emituje żadnych spalin ani zanieczyszczeń, a jego napęd pracuje bardzo ...
    Renault Clio 1,2 Energy TCe o mocy 120 KM Renault Clio 1,2 Energy TCe o mocy 120 KM
    Samochód Renault Clio wyposażony jest standardowo w silnik benzynowy o pojemności 1,2 litra o mocy 120 KM. W tym przypadku średnie spalanie według danych producenta wynosi 5,3 litra na 100 km, a przyspieszenie do "setki" ...

•  
    • Drzewo na którym rozbił się samochód
      X Jubileuszowy Zlot Porsche Club Polska
      Moto Piknik - Olsztyn/Dajtki 2009
      Drift z pasażerem