JAk jechać ? hehe

24 Lut 2008, 18:15

ohooo ... jaki temat... od razu przypomniały mi sie czasy kiedy byłem w twoim wieku i uczyłem sie jeździć choć to było nie dawno bo do prawka jeszcze trochę brakuję:D Mnie dziadek nauczył jeździć, potem od drugiego dziadka na wsi brałem furę i śmigałem sam(Peugot 305- nie zapomnę tej fury), (wujek sprowadza fury) jak juz umiałem to z bracia fajnymi furami dawali mi jeździć (miałem 13 lat to jak wsiadłem do BMW to z zachwytu biegu wrzucić nie mogłem)ma mama mi od roku daje furę dopier ;P
Życzę powodzenia bo jazda samochodem to zajebista sprawa :D
sirf3ar
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 77
Auto: Nie mam

24 Lut 2008, 22:30

Najwspanialsze uczucie :D
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1894
Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam

25 Lut 2008, 10:32

No nie ma nic lepszego niż jazda porządnym samochodem
Jest ryzyko, jest zabawa...
Smakoszek
Aktywny
 
Posty: 480
Miejscowość: WPN

25 Lut 2008, 21:35

Zrobiłem narazie jakieś 6tys km, i bardzo chce mi się jeździć, przemierzać nowe kilometry. Wiele osób ma tak, że np lubią jeździć ale tylko pom ieście, bo jak siedzą już w samochodzie powyżej godziny to bolą ich pewne części ciała i im się nudzi. Ja tam takiech problemów nie mam :D
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1894
Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam

27 Lut 2008, 16:54

albo tak łatwiej u efektowniej
1. wciskasz sprzęgło
2. wrzucasz jedynke
3. gaz do dechy
4.i puszczasz sprzęgło w miare szybko

kilka razy i sprzęgiełko powinno byc ładnie usmarzone ;)
siwy
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 519
Miejscowość: Jarosław

29 Lut 2008, 11:41

...nie powinniście mu pomagać... tak jak ktoś wcześniej powiedział: Jedynie pod nadzorem osób dorosłych... Nie boicie się o niego?? :| toż chłop jeszcze w rów wpadnie... ;>
14 lat to za mało... :| Rozumiem na kolanach u wujka... ale nie powinno się dawać DZIECIOM pełnej kontroli nad autem... poprostu sobie nie poradzą z tym.
A co do mnie ja usiadłem pierwszy raz za kółko w wieku 17 lat... To był jedyny raz kiedy nielegalnie siedziałem za kierownicą. następnie już miałem jazdy w aucie z literką L.
To wystarczyło by zdać za pierwszym razem. :P
jazda
Nowicjusz
 
Posty: 19
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Siedmiomiejscowy Lexus RX
    Jak podaje japoński magazyn Mag-X, premiera wydłużonej wersji bestsellerowego crossovera Lexus RX z kabiną o trzech rzędach siedzeń ma nastąpić już na jesiennym Tokyo Motor Show, a do sprzedaży ruszy w styczniu 2018. Według ...

29 Lut 2008, 15:47

Jak głupi (bez obrazy :) ) i chce próbować to niech próbuje...coś mu się stanie odpowie on sam lub rodzice...
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1894
Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam

03 Cze 2008, 10:57

Racja, chce chłopak pomocy to ją ma, a sam odpowiada za swoje czyny, no i rodzice też użyczając samochodu. Ja tam go na sumieniu nie będe miał ;P
Jest ryzyko, jest zabawa...
Smakoszek
Aktywny
 
Posty: 480
Miejscowość: WPN