Jak kupić używane??

30 Maj 2007, 13:34

Witam!!

Mam taki problem juz od dluzszego czasu... Chcialbym kupic autko, takie okolo 10-13 tys. Nie wiem jeszcze na ta chwile czy zdecyduje sie na komis, gielde czy po prostu ogloszenie prasowe ale jak czytam o tych wszystkich oszustwach i kombinowaniu to az sie do teg owszystkiego zniechecam:((
Nie znam akurat nikogo kto moglby mi sluzyc pomoca przy sprawdzeniu autka przed zakupem wiec zwracam sie z pytaniem do Was, w jaki sposob mam skierowac swoje dzialania aby jednak kupic samochod a jednoczesnie nie wpakowac sie w bagno??? Sam nie czuje sie na silach zeby dobrze ocenic sytuacje.
Dzieki:)
karisma78
Nowicjusz
 
Posty: 3

30 Maj 2007, 14:21

:lol: Temat musisz potraktować, jak poznawanie (podryw) kolejnej laski, aż trafiasz właściwą. Tu podobnie - masz Allegro, ogłoszenia prasowe, telegazetę ( http://www.tvp.pl/tg) i bez emocji, na zimno jeździsz i kolejno oglądasz. Oczywiście musisz mieć mocno zawężoną ilość marek do góra trzech, bo inaczej kota można dostać.
... miłujcie swoich nieprzyjaciół...
czerepach
Aktywny
 
Posty: 299
Miejscowość: Mosina
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Wodór receptą na zmiany klimatu
    Do 2050 roku rynek wodoru może osiągnąć poziom 2,5 biliona dolarów, co przełożyłoby się na redukcję rocznej emisji CO2 o 6 gigaton. To 20 procent redukcji koniecznej do tego, aby nie dopuścić do podniesienia się średniej ...