Jak połączyć wtyczki w nowym radiu z instalacją auta?

14 Gru 2018, 22:49

Cześć, mam w swojej Audi A4 B6 Concerta II, chcę go wymienić na niefabryczne, które już zakupiłem Sony DSX-A210UI, kupiłem przelotke ISO prawdopodobnie niepotrzebnie.

Połączyłem wszystkie kable ale zostały mi dwie szerokie wtyczki wychodzące z instalacji auta, których nie mam gdzie podłączyć (Zdjęcia nr 1) , pewnie kwestia przelotki którą źle dobrałem.

I jeszcze kwestia anteny oraz jeszcze jednej małej wtyczki którą, nie wiem za bardzo jak podłaćżyć (wszystko na Zdjęciu nr 1)



Czy ktoś może mi podesłać linka do aukcji z odpowiednią przelotką? Ponieważ grzebie i grzebie w internecie i nie wiem w końcu już jaka powinna być.

Oraz jak podłączyć Antene i te mniejszą wtyczkę ? Na zdjęciu nr 3 nowe radio.

Ogólnie, jak to ogarnąć aby działało :D

Jak połączyć wtyczki w nowym radiu z instalacją auta?

Jak połączyć wtyczki w nowym radiu z instalacją auta?

Nowe radio (Sony)
Jak połączyć wtyczki w nowym radiu z instalacją auta?

Jak połączyć wtyczki w nowym radiu z instalacją auta?

Concert II
Jak połączyć wtyczki w nowym radiu z instalacją auta?
Marcin96
Początkujący
 
Posty: 54
Zdjęcia: 5
Przebieg/rok: 6tys. km
Auto: Audi A4 B6
Silnik: 1.8T
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

06 Cze 2019, 16:58

Temat stary ale nikt nie odpowiedział więc napisze że do podłączenia nieoryginalnego radia wystarczą kostki ISO te dwie mniejsze tam w jednej jest zasilanie a w drugiej głośniki plus antena. Pozostałe dwie kostki z tego radia to jedna do sterowania telefonem, nawigacją itd. a druga do FISa.
Załączam schemat kostki żeby było widać co do czego :)

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota Prius 1.8 VVT-i - test spalania
    Toyota Prius to najsłynniejsza i zarazem pierwsza seryjnie produkowana hybryda. Obecna, czwarta generacja doczekała się m.in. wersji z napędem na wszystkie koła oraz pięciomiejscowej odmiany z napędem plug-in. Prius czwartej ...
    Warsaw Extremizer Motor Cup / relacja
    10 Rocznica Imprez SSS – I RUNDA już za nami! Od 10 lat Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego organizuje imprezy motoryzacyjne. Zaczęło się od propagowania ¼ mili w Polsce. Obecnie SSS to nie tylko ćwiartka, a ...