Jak połączyć wtyczki w nowym radiu z instalacją auta?

Jak połączyć wtyczki w nowym radiu z instalacją auta?

14 Gru 2018, 22:49

Cześć, mam w swojej Audi A4 B6 Concerta II, chcę go wymienić na niefabryczne, które już zakupiłem Sony DSX-A210UI, kupiłem przelotke ISO prawdopodobnie niepotrzebnie.

Połączyłem wszystkie kable ale zostały mi dwie szerokie wtyczki wychodzące z instalacji auta, których nie mam gdzie podłączyć (Zdjęcia nr 1) , pewnie kwestia przelotki którą źle dobrałem.

I jeszcze kwestia anteny oraz jeszcze jednej małej wtyczki którą, nie wiem za bardzo jak podłaćżyć (wszystko na Zdjęciu nr 1)

Czy ktoś może mi podesłać linka do aukcji z odpowiednią przelotką? Ponieważ grzebie i grzebie w internecie i nie wiem w końcu już jaka powinna być.

Oraz jak podłączyć Antene i te mniejszą wtyczkę ? Na zdjęciu nr 3 nowe radio.

Ogólnie, jak to ogarnąć aby działało :D

Image

Image

Nowe radio (Sony)
Image

Image

Concert II
Image
Marcin96
Początkujący

Zdjęcia: 5
Przebieg/rok: 6tys. km
Auto: Audi A4 B6
Silnik: 1.8T
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Chcesz zmienić pas? Pamiętaj o pięciu ważnych zasadach! Chcesz zmienić pas? Pamiętaj o pięciu ważnych zasadach!
    Bardzo często przy wzmożonym ruchu na autostradzie czy na innej wielopasmowej drodze kierowcom wydaje się, że warto zjechać na sąsiedni pas, bo samochody poruszają się po nim szybciej. Dlaczego czasami nie warto tego robić? ...
    Hybrydowa Toyota Auris debiutuje w Polsce Hybrydowa Toyota Auris debiutuje w Polsce
    Toyota Auris drugiej generacji zadebiutowała w Polsce w styczniu 2013 roku. Samochód otrzymał zupełnie nowy wygląd nadwozia i wnętrza niż poprzednik, zyskując sobie sympatię klientów zarówno w całej Europie, ...

•