Odtwarzanie muzyki za pomocą transmitera

Odtwarzanie muzyki za pomocą transmitera

14 Lip 2018, 14:43

Witam! Chciałbym zapytać czy jest możliwość puszczania muzyki za pomocą tego urządzenia: Transmiter FM VORDON B71 lub tego Transmiter FM GÖTZE & JENSEN Golden Line FT001 .
W samochodach nie ma ani wejścia aux ani bluetooth. Suzuki swift 2007 i seat cordoba 2001
Ukaszenko
Nowicjusz

Re: Odtwarzanie muzyki za pomocą transmitera

14 Lip 2018, 18:11

Jak najbardziej oczywiście, że jest. Kupujesz to, wkładasz go gniazda zapalniczki, uruchamia się, ustawiasz falę, np 103.00 i w radiu 103.00 i ściąga muzykę i gra. :)
gruber99
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 0
Auto: Sztuk 3

Re: Odtwarzanie muzyki za pomocą transmitera

06 Cze 2019, 22:36

gruber99 napisał(a):ustawiasz falę, np 103.00 i w radiu 103.00 i ściąga muzykę i gra
Racja ale trzeba tu jeszcze wspomnieć o tym żeby ustawić sobie taką częstotliwość która jest mało używana w danej okolicy wtedy transmiter będzie działał najlepiej i radio nie będzie gubiło fal. Jak ustawimy taką samą częstotliwość na jakiej jest np. jakiś kanał radiowy to może się okazać że sygnał z radia będzie zagłuszał nasze urządzenie bo fale będą się nakładały dlatego warto o ty pamiętać.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 18
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Z której strony jest wlew paliwa? Z której strony jest wlew paliwa?
    Jak sprawdzić nie wysiadając z samochodu z której strony mamy wlew paliwa? Jest to bardzo przydatne kiedy jeździmy różnymi samochodami i nie zawsze pamiętamy z której strony podjechać pod dystrybutor ...
    Sobota w terenie Sobota w terenie
    Jako ze ostatnio brak mi na wszystko czasu to gdy wczoraj zadzwonil kumpel spytac czy mam chwile zeby dzis rano wyskoczysc w teren nie zastanawialem sie ani chwili. Do tego jechalismy doslownie "za rog" zdjęcia w galerii ...

•