Android Auto - odtwarzanie innych aplikacji

12 Lis 2019, 00:12

Czesc

Mam pytanie.
Czy istnieje mozliwosc w Android Auto wersja 4.7 w samochodzie odtwarzac inne apilkacje niz sa preferowane? Glownie chodzi mi o odtwarzanie youtuba(obraz i dzwiek) oraz yanosika.

Pozdrawiam
Erni1983
Obserwowany
 
Posty: 2

12 Lis 2019, 11:26

Erni1983 napisał(a):odtwarzanie youtuba(obraz i dzwiek)
Hm… możesz w pełni korzystać z YouTube Music. Moim zdaniem apka YT nie będzie dostępna ze względów bezpieczeństwa. Podczas jazdy oglądanie filmów będzie zablokowane więc YT na nic ci się w tym przypadku nie przyda.
Kiedyś można było włączyć chyba w wersji 2.9 (w opcjach programisty) ale w nowszych jest już takie działanie całkowicie blokowane.
Erni1983 napisał(a):oraz yanosika
Chcesz korzystać z dwóch aplikacji nawigacji bezpośrednio na jednym urządzeniu?
Takie działanie prowadzi tylko do problemów.
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!

12 Lis 2019, 11:33

Yanosika chcialem miec tylko do kontroli drogowych/radarow itp ktory pracuje w tle. Widzialem rozne posty ze jest mozliwosc tych rzeczy co pisalem ale z Android auto wersja 2.9. Ogolnie ze wszystkie aplikacje ktore sa w smartfonie sa rowniez dostepne w samochodzie
Erni1983
Obserwowany
 
Posty: 2
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW i3 Concept Coupe - nieograniczony dostęp do sieci
    Dzięki funkcjom systemu BMW i ConnectedDrive model BMW i3 Concept Coupe ma nieograniczony dostęp do sieci. Przy w pełni naładowanych akumulatorach układ napędowy BMW eDrive, w który wyposażono BMW i3 Concept Coupe, ...
    Cyfrowe lusterko wsteczne
    Wprowadzając nowe rozwiązanie technologiczne: cyfrowe lusterko wsteczne dające doskonały obraz, Audi dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo jazdy. Rewolucyjna technologia jeszcze pod koniec tego roku znajdzie się w wyposażeniu ...