Peugeot 508, nie da się włączyć nawigacji.

Peugeot 508, nie da się włączyć nawigacji.

02 Gru 2019, 12:38

Dzień dobry,

Mam Peugeot 508 z 2012 roku jak zapalę samochód to nie włancza się wyświetlacz z nawigacji nic nie widać, coś tam słychać jakieś dziwne dzwięki ale nie wlancza się.

Co to może być wyświetlacz ? nie wiem jak bylo wcześniej bo kupiłem już auto z takim wyświetlaczem.
loret
Początkujący

Re: Peugeot 508, nie da się włączyć nawigacji.

02 Gru 2019, 15:23

loret napisał(a):Co to może być wyświetlacz ?
Wszystko na to wskazuje. Musiałbyś się dostać do złączy przy wyświetlaczu i sprawdzić czy wtyczka mocno siedzi i nie ma oznak jakiś utlenionych pinów.

loret napisał(a):nie włancza się wyświetlacz z nawigacji nic nie widać, coś tam słychać jakieś dziwne dzwięki ale nie wlancza się
Być może jakieś zwarcie.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 42
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa wodorowa ciężarówka Toyoty do przewozu kontenerów Nowa wodorowa ciężarówka Toyoty do przewozu kontenerów
    Toyota rozszerza swój program ciężarówek na ogniwa paliwowe, pokazując nowy model elektrycznego ciągnika siodłowego na wodór do przewożenia kontenerów. Samochód zadebiutował na konferencji ...
    Nowy model Hyundai Santa Fe Nowy model Hyundai Santa Fe
    Całkowicie Nowy Hyundai Santa Fe reprezentujący segment D-SUV trafił właśnie do polskich salonów. Nowa generacja tego eleganckiego samochodu oznacza dla Klienta odważny design, maksymalny komfort, wysoką jakość wykonania ...

•