Opel Insignia - diesel 2.0 - 2010 Nie można połączyć się z urządzeniem

Opel Insignia - diesel 2.0 - 2010 Nie można połączyć się z urządzeniem

31 Maj 2018, 11:11

Witam, na wyświetlaczu radia pojawia się komunikat "Nie można połączyć się z urządzeniem", przez co radio ni w ząb nie działa. Wcześniej, w trakcie jazdy radio się rozłączało i podłączało na zmianę, oraz wszystkie wyświetlacze gasły i się zapalały. Kiedy zatrzymałam auto i sprawdziłam akumulator okazało się, że jedna klema od akumulatora była poluzowana. Po dokręceniu radio już nie działało i wyświetlał się powyższy komunikat. Czy ktoś może mi poradzić w jaki sposób to naprawić?

Dołączam zdjęcie tego komunikatu.
sonia123
Obserwowany

Auto: Opel Insignia
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2010

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi AI remote parking pilot - garage pilot Audi AI remote parking pilot - garage pilot
    Funkcja automatycznego parkowania Audi AI remote parking pilot oraz funkcja automatycznego wjazdu do garażu Audi AI remote garage pilot znacznie ułatwiają parkowanie. Systemy samoczynnie wprowadzają pojazd na równoległe ...
    15 lat sukcesów Toyoty Prius 15 lat sukcesów Toyoty Prius
    15 lat temu została zaprezentowana pierwsza generacja Toyoty Prius, której debiutowi towarzyszyło hasło "w samą porę na 21 wiek". Półtorej dekady później, najlepiej sprzedający się samochód hybrydowy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Scania R500 2011 rok, tył
      XX Miedzynarodowy Zlot Fanow Volkswagena
      VERVA Street Racing 2010
      Misio Ferrari