Jak usunąc brzydki zapach

10 Sie 2006, 12:40

mianowicie rozlało mi się paliwo ropa w bagażniku mojego auta i wietrze i wietrze i ni ??:/
tomek
 

10 Sie 2006, 18:27

Samo wietrzenie nic nie da bo ropa jest tłusta. Tak więć proponuje wyjąć wykładzine wymyć pod ciśnieniem np. karcherem, później uprać, a jeżeli chodzi o bagażnik to dobrze wytrzeć i wymyć we wnękach...
Pozdrawiam,
Artek
ArteK
Forum Samochodowe
 
Posty: 5289
Zdjęcia: 11483
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 12 12 1996
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Toyota Auris TS Hybrid, Yaris
Silnik: 1.8 Hybrid, 1.3 VVTi
Paliwo: Hybryda
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016

02 Sty 2007, 03:07

...A jak już zrobisz co radzi ArteK, to możesz wszystko spryskać usuwaczem smrodów Lenor i zostawić na noc. Środek jest rewelacyjny. Przez 3 lata pracy codziennie wypalałem w samochodzie 1 paczkę fajek, dzięki czemu udało mi się uzyskać wyjątkowo obrzydliwy smród o zdumiewającej intensywności i trwałości. Chciałem dać do prania całą tapicerkę, ale znalazłem w sklepie ten płyn i wypróbowałem go w moim chlewie. Rano nie było śladu po całym smrodzie - w ogóle żadnego zapachu, czyste powietrze. Polecam każdemu, komu wali w karecie.
Niestety nie wiem, czy z ropą poradzi sobie równie dobrze jak z fajkami, ale spróbuj.

PS. Można to dostać w Tesco (przy proszkach do prania)
Sosek
Nowicjusz
 
Posty: 2

02 Sty 2007, 16:59

KYP ODŚWIERZACZ POWIETRZA
ppoollaarr
Początkujący
 
Posty: 90
Miejscowość: poznań

06 Sty 2007, 09:57

naj lepiej to co artek zrobić a później zobaczyć jakiś dobry odświeżacz do powitrza ale pużniej dbać o zapach w samochodzie .
MZ 250 <3
frafel1
Początkujący
 
Posty: 107
Miejscowość: Wołczyn

06 Sty 2007, 11:35

Ztobic to co opisał ArteK i na dodatek dbac o samochód
pozdro for all
michalp
Początkujący
 
Posty: 99
Miejscowość: Wołczyn
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Motor Show 2012 / relacja
    Wydarzenie zrealizowano w nowej formule łącząc wystawę motoryzacyjną z bogatym programem wydarzeń towarzyszących. Poznańskie wydarzenie obfitowało w premierowe pokazy samochodów, a furorę robiły stoiska na których ...