Jaka muzyke lubicie słuchac w autku?

Jaka muzyke lubicie słuchac w autku?

19 Mar 2007, 17:48

Ja osobiscie wole spokojne nutki ale nie bez przesady żebym sie nie stał sennym kierowca i spał za kierownicą.
Czasami nawet i techno wskazane.
Pozdrawiam

Dariusz kalkulator OC
Kaizen1
Nowicjusz

Re: Jaka muzyke lubicie słuchac w autku?

26 Mar 2007, 19:49

Nie dla mnie jest techno, od techno można z nudów zdechnąć. Ja wolę coś bardziej ambitnego, coś rockowego, z dobrymi gitarami i fajną perkusją. Zależy jaki mam humorek, wtedy albo spokojniejsze Red Hot Chilli Peppers, albo coś troszkę mocniejszego (nie twierdzę że naprawdę mocnego) w stylu Nickelback lub Guns N' Roses.
Fire Crow
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Ipswich

28 Cze 2007, 15:09

HIP HOP . Jazz róznie .
Łukasz789
Aktywny

Miejscowość: Kraków

28 Cze 2007, 22:09

Przede wszystkim radio ale nocą, gdy spać się chce to dobrego rocka.
Karson
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 20
Miejscowość: Kielce
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi A3 zdobywa cztery nagrody - Euro NCAP advanced Audi A3 zdobywa cztery nagrody - Euro NCAP advanced
    Konsorcjum Euro NCAP uhonorowało Audi A3 czterema tytułami "Euro NCAP advanced". Wyróżnienia te przyznawane są za innowacyjne systemy zapobiegające wypadkom, których skuteczność wykracza poza standardy bezpieczeństwa ...
    Lexus IS 200 - Montaż tabletu w miejsce fabrycznej nawigacji Lexus IS 200 - Montaż tabletu w miejsce fabrycznej nawigacji
    Postanowiłem przybliżyć temat montażu nawigacji i stacji multimedialnej, czyli tabletu w dyskretnym i fabrycznym opakowaniu, dzięki czemu nie trzeba przyczepiać nic do czołowej szyby, pozbyć się wiszących kabli oraz chować ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes Benz 280SEL, Classic auto
      VTG Corvette - turbo
      Fiat Cinquecento, wnętrze
      Lotnisko Dajtki - Piknik