Czy mogę odtwarzać muzykę z telefonu w Chevy malibu 2005?

31 Lip 2021, 06:26

Naprawdę niewiele wiem o samochodach i powiedziano mi, że w samochodzie jest tylko zapalniczka, ale nie ma możliwości połączenia się z telefonem. Byłbym wdzięczny za wszelkie zalecenia dotyczące dowolnych elementów, które mogę zamówić online, aby móc podłączyć przewód aux lub w jakikolwiek sposób podłączyć telefon, aby odtwarzać muzykę w samochodzie. Z góry dziękuję!
ironising84
Nowicjusz
 
Posty: 2

31 Lip 2021, 06:39

Aby odtwarzać muzykę z telefonu w Twoim radiu masz takie wyjścia.

1)Możesz kupić coś takiego jak transmiter FM. Najprostsze kosztują mniej niż 20 zł. Polega to na tym że łączysz się z tym urządzeniem przez Bluetooth. Ustawiasz na urządzeniu częstotliwość i taką samą ustawiasz w radiu i możesz odtwarzać muzykę z telefonu w samochodzie.
2) Nie wiem jakie masz radio ale jeśli byłoby na kasety jest takie coś ze kupujesz taką kasetę z której wychodzi kabel AUX , wkładasz kasetę do radia a kabel do telefonu i możesz włączyć muzykę z telefonu.
3) Nie wiem jakie masz radio ale jeśli jest stare albo kiepskie mógłbyś pomyśleć o nowym które miałoby wszystkie udogodnienia jakie byś chciał.
ineedl
Zaawansowany
 
Posty: 972
Zdjęcia: 87
Prawo jazdy: 01 02 2019
Auto: Opel Vectra B
Silnik: 2.2 DTI 125KM
Paliwo: Diesel
Typ: Liftback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

31 Lip 2021, 08:40

Moim zdaniem najlepszym wyjściem będzie tu transmiter. Jednak warto sprawdzić i kupić taki który będzie łączył się ptzynajmniej po BT 4.0 a najlepiej jeszcze wyżej że smartfonem.

Nie wiem jak dokładnie w tym radiu ale czasem oryginalne radia miału dodatkowe wyjście aux pod które można by było się podłączyć bezpośrednio kabelkiem i sparować ze smartfonem w taki sposób.

Wiesz może jaki masz dokładnie model radia w tym samochodzie?
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9774
Zdjęcia: 34