Pierwsze auto do 30 z Automatem

26 Maj 2024, 10:11

Co w audi jest fajnego ? Estetyka i rozmiar auta :D po prostu inne mają jeszcze więcej wad niż te audi albo się nie podobają .....nawet jeśli mają lepsze wyposażenie ....trzeba pamiętać że jestem laikiem i może innych marek modeli nawet na oczy nie widziałem i nie wiem że takie istnieją .....wiem może też by się podobało :D
kevin161
Nowicjusz
 
Posty: 29

26 Maj 2024, 10:18

kevin161 napisał(a):inne mają jeszcze więcej wad niż te audi

Co to znaczy inne ? Napisałeś o jednym modelu innej marki :D też zerknąłeś na proponowaną Honde ufo którs szczególnie Fl i automat nie posiada nawet połowy wad Audi :D
kevin161 napisał(a):trzeba pamiętać że jestem laikiem i może innych marek modeli nawet na oczy nie widziałem i nie wiem że takie istnieją

No właśnie i to jest klucz do tematu :D
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10439
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

26 Maj 2024, 10:21

Mike ale sam szukasz w tym przedziale automat podobne auto :)
kevin161
Nowicjusz
 
Posty: 29

26 Maj 2024, 10:26

szybki wpisałem to Hondę w google i masa mechaników pokazuje jak gnije i jako laik sie wystraszyłem że wpadnę na minę ....
kevin161
Nowicjusz
 
Posty: 29

26 Maj 2024, 10:38

kevin161 napisał(a):szybki wpisałem to Hondę w google i masa mechaników pokazuje jak gnije i jako laik sie wystraszyłem że wpadnę na minę ....

To wpisz sobie na google "a3 1,6 bierze olej" albo "a3 stronic szarpie" albo "a3 zepsuty licznik" albo "a3 tylne ledy problem" :naughty:

Honda rdzewieje ale czy UFO fl ? Nie mam pewności.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10439
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

26 Maj 2024, 10:50

Szybki Wiem do czego pijesz ....że na każde auto cos można znaleźć.....mi bardziej chodziło że ja tylko wpisałem honda sama i od razu wywaliło ufo i rdzewieje ( że mi cale auto od razu zje :D) ....co do audi a3 to większość pisze że generacja 8 p była mocno wadliwa ( w sensie od 2008 roku ) i dopiero 8 v poprawiona ......
kevin161
Nowicjusz
 
Posty: 29
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Samochody osobowe przekazane dla szkół samochodowych
    Renault Polska przekazało samochody szkołom samochodowym w Strzelcach Opolskich, Opolu i Gdańsku. Uczniowie będą korzystać z nich podczas zajęć praktycznych. Do Niepublicznej Szkoły Branżowej I Stopnia w Strzelcach Opolskich ...

26 Maj 2024, 11:11

Co mam Ci powiedzieć ? powodzonka :D

P.s.

Dopiero 8v "poprawiona" :happy:
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10439
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

26 Maj 2024, 11:15

szybki dla was doświadczonych to wszystko będzie złe i znajdziecie jakieś ale :) mi bardziej chodzi że nowa generacja nie jest tak fatalna jak wcześniejsza chyba ? :) bo ludzie często pisali że juz lepiej kupić starszą przed 2008 zadbana z niskim przebiegiem niż nowsza :D z lat 2008-2013
kevin161
Nowicjusz
 
Posty: 29

26 Maj 2024, 11:27

kevin161 napisał(a):szybki dla was doświadczonych to wszystko będzie złe i znajdziecie jakieś ale

Nie, czemu ? Nie jest wszystko złe tylko wszystko ma swoje plusy i minusy a Ty starasz się nam udowodnić że tylko jest jedno auto i jeden model bo w drugim Ci internet "wywalił" rdzę a w tych autach cos Ci "wywalił" co bagatelizujesz.

Do tego jeżeli wg.netu 8p jest "wadliwa" a 8p jest poprawiona to jak w tym samym necie tak zbierałeś info o ufo to sorki ale :lol:

Zostań przy tym audi 1,6 MPI stronic i tyle.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10439
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

26 Maj 2024, 11:38

szybki : wiesz przez internet można dużo się dowiedzieć ale i dużo głupot się naczytać ..... kwestia wyciągnąć dobre wnioski :) Ale z racji ze jestem laik to większy mentlik w głowie i ciężko na razie na dobre wnioski :) Na dana chwilę wnioski? Wszystkie auta złe :D Czyli szukać dalej auta kompakta innego ....tylko że mike szuka sam takiego auta i automat a chce dla mnie manual ?:)
kevin161
Nowicjusz
 
Posty: 29

26 Maj 2024, 11:50

kevin161 napisał(a):Wszystkie auta złe

Ok. Skoro masz takie wnioski to bierz to co jest poprawione oczywiście wg netu.

Powodzenia :D
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10439
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

26 Maj 2024, 12:06

Szybki Jakbym słuchał tylko neta to bym po waszych radach nie odpuścił Volvo :) czyli wnioski wyciągnięte ....net też mówi audi a3 problemy i wy tez to mówicie .....bardziej mi chodzi że innych jeszcze aut nie było poleceń....więc temu zostawiłem te audi z wadami ( bo wydaje się najlepszą opcją ) a z waszą pomoc zmieniłem z 1.4 na 1.6 //ta Honda spoiler ma co utrudnia widoczność z tylu ....
kevin161
Nowicjusz
 
Posty: 29

26 Maj 2024, 16:25

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/o ... GoUCb.html takie autko też fajne z wyglądu ....parametry przypadkowe .... Czy opel astra to dobre auto ?
kevin161
Nowicjusz
 
Posty: 29

26 Maj 2024, 23:28

kevin161 napisał(a):Mike ale sam szukasz w tym przedziale automat podobne auto
kevin161 napisał(a):tylko że mike szuka sam takiego auta i automat a chce dla mnie manual ?:)
u mnie to jest bardziej złożona kwestia, zależna też od kilku czynników + jestem świadom pewnych kwestii + mam pewne podejście :ok: jednak z racji w sumie braku aut w tym segmencie w tym przedziale cenowym raczej sobie odpuszczę, ale to nie temat o mnie
kevin161 napisał(a):https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/o ... GoUCb.html takie autko też fajne z wyglądu ....parametry przypadkowe .... Czy opel astra to dobre auto ?
Astra to typowy średniak, pewne rzeczy się psują częściej, inne mniej. Kolega ma ten silnik w GTC, tylko że z manualem, lata głównie trasy i jest zadowolony. Automat GM-owski, rabini nie są zgodni co do konkretnego jej oznaczenia, podobnie jak co do jej jakości (czyli pewnie taka, jak całe GM :mrgreen: Sam egzemplarz nie wygląda jakoś podejrzanie, ot srebrny Opel
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14106
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

27 Maj 2024, 06:08

Mike czyli mówisz żebym odpuścił automat i kupił manual ? :) bo wtedy mogę zdecydowanie lepsze auto znaleźć ? A kupił automat jeśli już to w przyszłości ? Bo inaczej tak czy siak mogę mocno poczuć po kieszeni ? Pisałeś że wtedy lepszy wybór ? Coś masz na oku do polecenia ? :)
kevin161
Nowicjusz
 
Posty: 29
 
cron