Jakie radio pasuje do Chevroleta Aveo T250?

06 Lip 2021, 16:14

Cześć. Mam chevroleta aveo t250 2011 i chciałem kupić radio ale nie wiem jakie pasuje. Czy din-2 ze zdjęcja będzie ok?

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

8Feler
Obserwowany

21 Lip 2021, 23:07

Czy radio 2 din będzie pasować zależy przede wszystkim od tego jaki masz otwór na radio w samochodzie oraz od tego jakie kable wychodzą z twojego auta , a jakie gniazda będą w radiu. Masz auto z 2021r więc możliwe że będzie wszystko dobrze, a jeśli nie to są przejściówki żeby nie trzeba było grzebać przy instalacji
ineedl
Zaawansowany

Zdjęcia: 68
Prawo jazdy: 01 02 2019
Auto: Peugeot 206
Silnik: 1.1 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

22 Lip 2021, 11:52

Wrzuć zdjęcie środkowej konsoli z twojego samochodu z aktualnie założonym radiem. Coś mi się kojarzy że tam oryginalnie były radia na 2DIN montowane. Wtedy wystarczyło by wyciągnać oryginalne i założyć takie dokupując odpowiednią przejściówkę pod kable.
Rokiko
Stały forumowicz

Zdjęcia: 12
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Widzisz wypadek na drodze? Oto, co należy zrobić, a czego unikać
    Wakacje to okres najwyższej w całym roku liczby wypadków drogowych. W tym czasie mamy największą szansę, aby stać się świadkiem takiego zdarzenia. Nierzadko kierowcy doświadczają takiej sytuacji po raz pierwszy i zaskoczeni ...
    Moc zamknięta w żelu
    Pierwsze powstały jeszcze w połowie ubiegłego wieku. Obecnie znajdują coraz szersze zastosowanie także jako akumulatory samochodowe. Choć po dziś dzień niektórzy nie potrafią sobie wyobrazić elektrolitu w innej postaci ...

•