Jaka myjnia i gdzie?

09 Lis 2011, 17:59

Ja z bezdotykowych zrezygnowałem, auto nigdy nie było po nich naprawdę czyste.
Ostatnio odwiedziłem myjnie jedną z myjni na Żoliborzu.
Moim zdaniem ok. za komplet w passacie zaplaciłbym 65zł, ale rano do 12 mieli promocje i dostałem rabat 25%, Cena najkorzystniejsza dotychczas, niecałe 50zł.
Smiało mogę polecić
mich126p
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: ford - mistrz awaryjności

09 Lis 2011, 21:09

Witam

Widzę że mój przedmówca także zagląda do chyba tej samej myjni :)
Ostatnio zrobiłem tam komplecik w mojej Corolli zapłaciłem 41 złoty, bo załapałem się także przed 12. Na jakość nie mogę narzekać. Samochód czyściutki i wysprzątany. Ponadto w cenie mycia czyszczą felgi. Naprawdę w porządku myjnia. Pozdrawiam
Karoll82
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Toyota Corolla

11 Lis 2011, 15:34

Ja też ostatnio byłem na myjni na Broniewskiego. Mam hopla na punkcie mojego autunia i zwracam wielką uwagę na szczegóły. Trzeba przyznać, że obsługa tej myjni z całą rzetelnością i z duuużą dokładnością podchodzi do swojej pracy. Nawet drobne zakamarki w alufelgach mi dokładnie wyczyścili - co w przypadku innych warszawskich myjni już takie oczywiste nie jest. Już dawno nie miałem tak czyściuteńkiego autka. Mogę z całą pewnością polecić myjnię! Ja z całą pewnością jeszcze się tam wybiorę bo mnie bardzo pozytywnie zaskoczyli! :D
TStalewski
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Nissan Navara

18 Lis 2011, 12:15

Polecam myjnię bezdotykową na której są co najmniej 4 programy mycia, m.in. woskowanie na gorąco, nabłyszczanie bo to ważne programy wykańczające mycie tak żeby nie było zacieków.
batorypark
Obserwowany
 
Posty: 1

06 Gru 2011, 14:35

Polecam myjnie przy stacji Shell. Jedyne 20 zl, a autko piekne i czyste
Wiesław14
Początkujący
 
Posty: 50
Auto: Golf

17 Sty 2012, 19:41

Też polecam myjnię na Shellu w Krakowie, teraz tam wprowadzili też mycie ręczne. Chłopaki robią na prawdę dobrą robotę, ceny całkiem przystępne mają. Zwykle zostawiam samochód u nich, robię zakupy w M1, wracam i autko czyste! :)
peterp
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 06 12 2004
Auto: Renault Laguna

19 Gru 2014, 12:57

Ja polecam myjnię na Serbskiej w Poznaniu jeśli nie szukasz automatycznej. Dość dobrze myją, bez smug. Cennik znajdziesz na ich stronie ecowashpoznan.pl
Interdon
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: BMW x3

23 Lut 2015, 22:32

A ja mogę polecić[reklama] bezdotykowa i samoobsłuigowa. Bardzo lubię te ich programy, bo naprawdę dobrze czyszczą i nabłyuszczają karoserię.
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 24 Lut 2015, 20:33, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Niedozwolona reklama
maciekluka
Początkujący
 
Posty: 71
Auto: renault laguna

17 Kwi 2015, 18:51

Jeśli chodzi o myjnie ręczną w Krakowie to ostatnio trafiłem do Motomagic Carwash ulica vetulaniego. Na spróbowanie wziąłem pakiet podstawowy i za 20 złociszy mi umyli auto, w tych pieniądzach jest mycie aktywną, pianą mycie zasadnicze i mycie szyb z zewnątrz spłukiwania i tak dalej.Myją turtle waxem i bio line tego drugiego nie znam, ale turtle wax podobno dobry. Na premium mi szkoda bo mam taka robote, że auto i tak brudne co drugi dzień.
peterbilt
Nowicjusz
 
Posty: 10
Auto: Scania 94.220

02 Maj 2016, 16:17

podbijam wątek odnośnie myjni samochodowych. a znacie myjnię w Krakowie na ulicy Kościuszki 47? korzystał ktoś? Osobiście polecił mi ją wujek - taksówkarz. Czesto tam auto odwozi i jest zadowolony bardzo szczególnie z prania tapicerki. Jadę po tych swiętach majowych. zobaczymy efekt
diaol
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 08 07 1992
Przebieg/rok: 3tys. km
Auto: opel astra
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1996

09 Cze 2016, 16:22

ja już odpusciłam samoobsługowe bo mi się po prostu nie chce - jadę zawsze na orlen i za 30 zł mam autko jak nowe :D a raz na jakiś czas na ręczną z woskowaniem :)
janka
Nowicjusz
 
Posty: 13
Auto: Seat

13 Lip 2016, 23:17

Najlepsze są Eco myjnie ręczne, najdokładniej wypucują ci autko.
marcomar86
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: ford

20 Lip 2016, 09:10

Też uważam że eko ręczne myjnie to najlepsze rozwiązanie, nie wiem gdzie mieszkasz ale jeśli chodzi o Gdańsk to najlepsza jest Fabryka Pary, fachowa obsługa i znają się na rzeczy, dostosowują polerowanie do stanu lakieru, auto jak nowe
piegus
Początkujący
 
Posty: 98
Auto: fiat

11 Sie 2016, 12:44

Ja jestem akurat ze ślaska u nas dziala sporo takich mjni ... ja akurat korzystam z uslug Aneta Blysk, dla zainteresowanych podaje cennik:
- pranie tapicerki samochodowej za 79 zł
- czyszczenie skóry samochodowej za 69 zł
marcomar86
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: ford

11 Sie 2016, 14:29

Ja preferuje te samoobsługowe, te automaty na stacjach zostawiają zacieki na aucie i mazaje na szybach :)
toptrade
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 56
Auto: Skoda Octavia