Jaka myjnia

14 Lis 2010, 17:00

Witam. jaka polecacie myjnie w lublinie;) obowiazkowo bezobsługowa:p inna nie wchodzi w gre;> i dlaczego akurat tą:p czy takie myjnie bezobslugowe są bezpieczne;> Podkreslam ze nie ma mozliwosci zebym sam gąbką czy coś umył mieszkam w bloku i jedynym wyjsciem jest myjnia;) wiec nie gadajcie o tym ze każda myjnia zła tylko podajcie najlepszą alternatywe ;> ale najważniejsze to abyście mi polecili myjnie bezobsługowe w lbn;)
pop1
Początkujący
 
Posty: 100
Miejscowość: nikad

16 Lis 2010, 15:20

pop1 napisał(a):nie gadajcie o tym ze każda myjnia zła tylko podajcie najlepszą alternatywe

.... yyyy, byłeś już na jakiejś :?: :?: chodzi Ci o automat czy możesz sobie sam umyć :?: :?: ja myję swoje auto karcherem na myjni - jak się sprężę to za 3 pln a za 6 z woskiem i zdemineralizowanym płukaniem( nie ma smug) ... oczywiście nie w Lublinie ale to nie ma znaczenia ... pozdro ....
silvo44
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2893
Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy: 01 09 1983
Auto: TOYOT YARIS III
Silnik: 1,0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2011

28 Sty 2011, 05:50

Witam ja preferuje Myjnie Parowa. Sprawdz moze jest u Ciebie w miescie
adamesak
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: Bialy

28 Sty 2011, 10:40

adamesak napisał(a):ja preferuje Myjnie Parowa

... widziałem niedawno o takiej myjni na TVN TURBO ... ale w pobliżu nie ma ...
silvo44
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2893
Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy: 01 09 1983
Auto: TOYOT YARIS III
Silnik: 1,0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2011

12 Kwi 2012, 10:35

Proponuję, abyś zakupił swój zestaw kosmetyków do bezwodnego mycia karoserii Eco Touch. Na 1 mycie z zewnątrz wystarczy ok 200 ml produktu i 2 ręczniki z mikrofibry. W związku z tym, że nie stosujesz wody, a produkty ulegają biodegradacji i nie powodują powstawania toksycznych ścieków (cały brud zostaje na ręczniku z mikrofibry), spokojnie możesz umyć auto pod blokiem i nie trzeba nigdzie jeździć.
EcoTouch
Nowicjusz
 
Posty: 10
Prawo jazdy: 01 01 2001