Polecam: Mobilna Myjnia i Auto spa z Wrocławia

Polecam: Mobilna Myjnia i Auto spa z Wrocławia

16 Wrz 2012, 15:44

Cześć,
skorzystałem z usługi Mobilnej myjni poleconej przez mojego kolegę z pracy. Goście dojeżdżają wszedzie na terenie Wrocławia i okolic. do mnie dojechali w okolice Wojnowa. Mam zmeczone BMW x5. Faceci robią z auta błysk:] Mi prali tapicerke i regenerowali lakier po czym na końcu nałożyli powłoke ochronną. Interesuje sie detailingiem więc smiało ich Wam polecam. Na autach mają info, że myja też samoloty , łodzie i motocykle ale w ten branzy nie mam pojecia:D Ja dzwonie na ten numer 723 240 300. Strony www nie pamiętam
tommyy
Obserwowany

Auto: Terenowe
Typ: Inny

Re: Polecam: Mobilna Myjnia i Auto spa z Wrocławia

23 Wrz 2012, 10:43

Można również skorzystać z usługi pranie tapicerki samochodowej we Wrocławiu w firmie Czysty Kącik - Pro. Polecam.
pchlistosc
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[VAN-C] Xsara Picasso 1,6 / C-Max I 1,8 / Zafira B 1,9 / Scenic II 1,9 [VAN-C] Xsara Picasso 1,6 / C-Max I 1,8 / Zafira B 1,9 / Scenic II 1,9
    Podstawowe kryteria zestawienia: - kompaktowy minivan - silnik diesla o mocy ok. 120KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2005r. Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen Xsara Picasso 1,6 HDi - 109KM - ...
    Mitsubishi Lancer najbardziej niezawodnym modelem Mitsubishi Lancer najbardziej niezawodnym modelem
    Mitsubishi Lancer zostało uznane przez specjalistów z firmy Warranty Direct za najbardziej niezawodny model ostatnich 15 lat. Obchodząca 15 urodziny firma poddała analizie ponad 200 tyś. aktualnych i wygasłych polis ...

•  
    • VERVA Street Racing 2010
      Giełda samochodowa
      43
      wyścigi na quadach Polska-Niemcy, 6