Blacharz Warszawa

Blacharz Warszawa

27 Lut 2012, 00:38

Rzadko polecam jakiekolwiek serwisy - jestem wymagającym klientem i usługa musi mnie zadowolić w 100%. Tak było właśnie teraz, kiedy z wgnieconymi drzwiami udałem się do firmy Puller, którą polecił mi kumpel - myślałem, że więcej będzie z tym roboty, ale okazało się, że firma ta usuwa takie rzeczy bez konieczności lakierowania. Spoko, bo zaoszczędziłem i czas, i pieniądze, no i została oryginalna farba. Z tego co wiem, robią też lakier - jeżeli tak samo jak blachę, to można polecić. Na pewno serwis wart jest uwagi. Dla zainteresowanych stronka - http://www.puller.com.pl

pozdrawiam 8)
cobrinha
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 06 10 2010
Auto: Mercedes A Elegance 1,9

Re: Blacharz Warszawa

20 Sie 2012, 00:02

Czyli jak widzę na tej stronie stosują trzy sposoby usuwania wgnieceń: specjalistycznymi prętami, na klej albo suchy lód. A która z tych metod jest najlepsza?
matrioszka
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 16 04 1979
Auto: Audi A4 B7, 1.9 TDI 131KM

Re: Blacharz Warszawa

23 Wrz 2012, 22:38

Chyba nie ma to znaczenia. To pewnie zależy od typu szkód i wgnieceń. W Pullerze stosują trzy metody, ale ja słyszałem tylko o kleju i nawet widziałem kiedyś taki filmik. Robi wrażenie;)
miętus
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 05 05 1997
Auto: Audi A4 B7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW i3 Concept Coupe - wnętrze zachęcające i przestronne BMW i3 Concept Coupe - wnętrze zachęcające i przestronne
    Projekt kabiny BMW i3 Concept Coupe pokazuje jak zmienia się plan kokpitu w procesie przygotowania do produkcji masowej i jak powstaje oryginalny klimat wnętrza sportowego, trzydrzwiowego pojazdu koncepcyjnego. Konstrukcja ...
    Dwie nagrody za stylistykę dla Audi A3 Dwie nagrody za stylistykę dla Audi A3
    Stylistyka Audi A3 cieszy się dużym uznaniem użytkowników i fachowców. W tegorocznej edycji niemieckich nagród stylistyki – German Design Awards, kapituła uznała model A3 za zwycięzcę w kategorii ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Alfa Romeo Stelvio
      Tańczące dziewczyny
      Mazda rim
      Nissan 350Z