Jaka nawigacja do jazdy po wyspach Greckich

30 Lis 2022, 18:03

Witam. Mam pytanie odnośnie nawigacji, jaką warto używać na wyspach Greckich? Najbardziej mi zależy by prowadziła jak najlepszymi drogami. Ostatnio używałem Sygic i wyprowadziła mnie w "pole". :lol:
Ogromny
Obserwowany

30 Lis 2022, 22:15

Ogromny napisał(a):Ostatnio używałem Sygic i wyprowadziła mnie w "pole"
Każda nawigacja może tak Cię wyprowadzić i nic nie zastąpi uwagi i czujności kierowcy. Tak samo jadąc na mapach Googla trzeba brać błędy pod uwagę i nigdy nie powinniśmy jeździć w ciemno ufając nawigacji.

Nawet te płatne nie są bezbłędne :wink:
Rokiko
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 24

30 Lis 2022, 23:50

Rokiko napisał(a):Tak samo jadąc na mapach Googla trzeba brać błędy pod uwagę i nigdy nie powinniśmy jeździć w ciemno ufając nawigacji.

Wiem i się zgadzam w 100%, ale jeżdżąc z dokładniejszą zawsze jest łatwiej. W Polsce używam nawiexpert i jest całkiem dobrze.
Ogromny
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak rozkodować radio w samochodzie Renault?
    Bardzo często podczas chwilowej utraty zasilania radio w samochodach marki Renault jak i Dacii będzie wymagało wpisania kodu do jego uruchomienia. Problem ten może się pojawić np. po chwilowym odłączeniu akumulatora bez podtrzymania ...
    Dwie lewe ręce - obsługa własnego auta
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...