Jaką przyczepkę samochodową kupić?

06 Kwi 2018, 11:27

Witam,
Jaką przyczepkę samochodową kupić do 750 kg?
Musi być dwuosiowa i długość najlepiej 330 cm.
Myślałem o firmie Zasław, Martz, Niewiadów albo Wiola
Przyczepka do 750 kg musi być bez hamulca?
Jakie firmy polecacie?
Potrzebuję do rozwożenia desek.
rafal8344
Nowicjusz

Prawo jazdy: 30 11 2014
Przebieg/rok: 22tys. km
Auto: Toyota RAV-4 II
Silnik: 2.0 116
Paliwo: Diesel
Typ: SUV

24 Kwi 2018, 08:24

Ja to cały czas zastanawiam się czy w moim przypadku jest sens kupować. Mam całkiem niedaleko wypożyczalnie przyczep i na to ile razy w ciągu roku jej używam to raczej nie ma sensu. Może u Ciebie jest podobnie? Trzeba co jakiś czas coś w niej wymienić, opłacić OC no i trzymać ją gdzieś
Enterspeed
Nowicjusz

Prawo jazdy: 02 03 1981
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Astra 3
Silnik: 125km
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

26 Maj 2018, 10:41

jeśli szukasz przyczepy, która będzie służyła Tobie na lata to polecam przyczepy Rydwan lub Fracht Monika, przyczepy na resorach i pełnych profilach.
Zdecydowanie nie polecam przyczep na ceowniku i osiach skrętnych bo to wszystko się wygina i nie nadaje do bezpiecznego przewozu ładunków.
dawkrans
Nowicjusz

Prawo jazdy: 16 03 1987
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Honda
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 2010

18 Paź 2018, 11:20

To fakt, że trzeba wymieniać, ale części do przyczep wcale nie są takie drogie. Wystarczy spojrzeć na to, ile kosztuje gniazdo przyczepy 7 pin. Przyczepka naprawdę się przydaje!
ruda2114
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Prawo jazdy: 18 10 2007
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Ford Galaxy
Silnik: 2,0
Paliwo: Benzyna
Typ: Van
Rok produkcji: 2001

28 Lis 2018, 09:08

Jak już decydujesz się na zakup przyczepki, to moja rada: kup sobie też
<reklama> koło podporowe do przyczepy - daję znacznie większą stabilizację, a poza tym manewrowanie przyczepką jest znacznie łatwiejsze.
Ostatnio edytowany przez Kao, 28 Lis 2018, 21:26, edytowano w sumie 1 raz
Powód: regulamin IV.4.e
TomekSaracen
Nowicjusz

Prawo jazdy: 05 08 1987
Przebieg/rok: 21tys. km
Auto: Fiat Panda
Silnik: 1.1 54KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Inny
Rok produkcji: 2004

11 Gru 2018, 11:16

Przyczepkę samochodową można teraz wygodnie kupić przez Internet z dostawą bezpośrednio pod dom w ciągu 1-2 dni jak książkę, czy laptopa. Do przewożenia desek spokojnie wystarczy taka za 1700 zł na nowoczesnej osi. Dobrze tylko jest mieć funkcję kiprowania żeby łatwo ładować i wyładowywać towar.
UNITRAILER
Nowicjusz

Zdjęcia: 1
Miejscowość: Świdnik
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak powinien zadbać o wzrok kierowca podczas jazdy samochodem?
    Zmęczenie wzroku dotyka większości z nas, codziennie serwujemy naszym oczom długie godziny przed ekranem komputera czy smartfona. Podobny wpływ na nasz wzrok ma intensywne obserwowanie drogi podczas pokonywania długiej trasy ...
    Największa parada pojazdów elektrycznych
    Uhonorowany wieloma nagrodami Nissan LEAF już drugi raz w 2012 roku został wpisany do księgi rekordów. Konwój 225 tych samochodów okrążył tor wyścigowy Silverstone bijąc Światowy Rekord Guinnesa w kategorii„największa ...

• 19 Mar 2019, 12:36

Nie zawsze warto przepłacać ja kupiłem od znajomego złomiarza i wyremontowałem. Chociaż to może troche duże słowo, wyczyściłem z rdzy i dokupiłem lampy led do przyczepki i można jeździć :D Szczególnie że używam jej tylko z 3-4 razy w roku :naughty:
    marcelii94
    Nowicjusz

19 Lip 2020, 17:03

Możesz sprawdzić także przyczepę: Atlas 4,5m - platforma. Używam jej od ponad roku i jestem bardzo zadowolony. Posiada masę własną 690 kg oraz DMC do 2700kg. Dodatkowo jest starannie wykonana i niedroga.
    Darek83
    Obserwowany

20 Lip 2020, 07:39

Pytanie było o przyczepkę do 750 kg, a nie platformę :roll: Ostatnio w naszym sklepie pojawił się nowy, większy model przyczepy lekkiej o wymiarach 236x125 cm z wysyłką pod dowolny adres.
    Ostatnio edytowany przez ArteK, 20 Lip 2020, 11:15, edytowano w sumie 1 raz
    Powód: Regulamin pkt 4.4.e
    UNITRAILER
    Nowicjusz

Zdjęcia: 1
    Miejscowość: Świdnik

26 Lut 2021, 15:09

Ja w przypadku kupna przyczepy skontaktowałbym się z Centrum Dystrybucji Przyczep BORO. Produkują różne rodzaje przyczep, lawety, platformy. Warto zajrzeć na stronę i przejrzeć ich ofertę, bo naprawdę znają się na rzeczy. Jakiś czas temu zaopatrzyłem się w przyczepę od nich i mogę powiedzieć tyle, że jest to rzecz zdecydowanie warta zakupu, jeśli tak jak ja regularnie przewozi się ciężkie ładunki.
    marcel11
    Nowicjusz