Jaki akumulator wybrać do samochodu

Re: Jaki akumulator wybrać do samochodu

05 Gru 2019, 21:14

Żona w Pandzie przetestowała z przymusu noneima za 200zł z Norauto i przez 3 lata-do czasu sprzedaży auta nie było z nim żadnych problemów, bo po 1,5 roku padł Fiamm OEM.
Akumulatory są dosyć tanie, więc nawet jak padnie to wielkiej straty nie będzie. Myślę, że w tej chwili, na nasze wybory bardziej wpływa zaufanie do konkretnej marki, niż jakieś konkretne różnice jakościowe.
Oprócz aut w stopce, wiem co nieco jeszcze na temat Pandy III i Lancera IX
yeti65
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 13
Miejscowość: Zegrze Pd
Prawo jazdy: 29 11 1984
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Outlander 2019, Vitara 2017
Silnik: 2.0 150KM 1,6 120KM
Paliwo: Benzyna
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2019

Re: Jaki akumulator wybrać do samochodu

09 Gru 2019, 21:24

Cichy77 napisał(a):Panowie zobaczcie że osoby popierające tą markę rejestrują się tylko po to żeby zareklamować :) widać to dokładnie po ilości wypowiedzi na forum. Ja nic do tej marki nie mam ale nie wciskajcie wszystkim że to jedna z najlepszych marek na rynku bo tak nie jest.

Nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora :) dobrze, że ktoś reklamuje polskie produkty ;) osobiście nie mam pojęcia czy Jenox to jedna z najlepszych opcji na rynku bo sam zadałem pytanie w tym temacie a jestem dosłownie zielony :mrgreen: :mrgreen: aczkolwiek ich cena w zestawieniu z rzetelnymi opiniami "nieinternetowymi" daje do myślenia. Sam tak jak pisałem wcześniej mam go od niecałego roku więc ciężko o dokładną opinię. Dla jednych budżet jest jednak dość istotny przy wyborze baterii :ok: Czas pokaże czy się nie myliłem :piwo:
S60power
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: Volvo s60
Silnik: 2.0T
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nagroda Auto Świat Moto Awards 2019 - Audi e-tron Nagroda Auto Świat Moto Awards 2019 - Audi e-tron
    W drugiej edycji plebiscytu Moto Awards, zorganizowanego przez redakcję tygodnika "Auto Świat", Audi e-tron – w pełni elektryczny SUV spod znaku czterech pierścieni – zajął pierwsze miejsce w kategorii "Wyznaczają ...
    Volkswagen Golf VII generacji lżejszy i oszczędniejszy Volkswagen Golf VII generacji lżejszy i oszczędniejszy
    4 września Volkswagen zaprezentował w Berlinie po raz pierwszy nowego Golfa. 17 września w Polsce rozpoczęła się przedsprzedaż tego bestsellera, który jak dotąd znalazł już ponad 29 milionów nabywców. ...

•