Jaki Crossover/SUV?

13 Paź 2013, 14:38

Cześć,

Od pewnego czasu jeżdżę po salonach i szukam odpowiedniego dla siebie samochodu.
Wstępnie zdecydowałem się na Kia Sportage z silnikiem 1.6 (wersja limitowana, GPS).
Gdy już myślałem, że decyzja zapadła, zacząłem mieć coraz więcej wątpliwości. Rozglądam się za innymi samochodami i kompletnie zgłupiałem.

Sprawdziłem Mitsubishi ASX, ale zraził mnie do siebie przez hałas w kabinie i kiepskie plastiki.
W dobrej cenie mogę otrzymać Hyundai ix35, ale jego sylwetka jest nadmuchana przez co średnio mi się podoba. Wnętrze również nie wygląda rewelacyjnie.

Dziś wypatrzyłem nowego Peugeot 2008 (1.6 Vti), sylwetka jak i wnętrze bez zarzutu, ale to francuz :?

Wygląd jak i wykończenie łatwo można ocenić, ale bezawaryjność i mechanizmy nie bardzo, dlatego bardzo proszę Was o pomoc. Może mnie czymś przekonacie i wybór będzie łatwiejszy.
Ogólnie na nowy samochód mogę wydać ~75 tys. zł.
hazardzik
Nowicjusz
 
Posty: 13
Auto: GOLF V

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Opel Mokka crossover produkowany będzie w Europie
    W 2014 roku Opel rozpocznie produkcję crossovera Mokka w zakładzie w Saragossie (Hiszpania). Wysoki poziom globalnego popytu na kompaktowe SUV-y daje dodatkowe możliwości wykorzystania mocy zakładu. Opel Mokka będzie produkowany ...