Jaki pierwszy samochód kupić?

Re: Jaki pierwszy samochód kupić?

11 Mar 2011, 19:59

Kwestia gustu.
Dla mnie to jeden z najfajniejszych projektów jakie kiedykolwiek powstały.
Zresztą wielu osobą się Multipla podoba, stoi nawet w Muzeum Sztuki Współczesnej w N owym Jorku, moim zdaniem zasłużenie.
Jasiek90
Stały forumowicz

Miejscowość: Zawichost
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Chrysler PT Cruiser/Seat Arosa
Silnik: 2.4-152 KM/ 1.7 SDI
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

11 Mar 2011, 23:29

Jasiek90 napisał(a):Fiat Multipla 1.9JTD- jest oszczędny i się wyróżnia.
Smarta forfour sobie odpuść, w tej cenie to będzie śmieć.

Jasiek90 napisał(a):Kwestia gustu.
Dla mnie to jeden z najfajniejszych projektów jakie kiedykolwiek powstały.
Zresztą wielu osobą się Multipla podoba, stoi nawet w Muzeum Sztuki Współczesnej w N owym Jorku, moim zdaniem zasłużenie.

Ty chyba sobie żartujesz, multipla wygląda jak by była na coś chora, poza tym nie o taki mi samochód chodzi i nie o taki sposób wyróżniania się i basta. Nie wiem jak to określić. Po prostu nie chce mieć samochodu jaki ma większość osób pod moją szkołą (przeważnie są to 30%-VW, 30%-Ople, 15%-renault, 5%-tico i 20%-reszta) Takiego smarta w moich okolicach ma może co 10-tysięczna osoba
Hondurasik
Nowicjusz

Miejscowość: Bełchatów

11 Mar 2011, 23:42

moze jak bys dobrze poszukal to by sie jakas alfa 166 znalazla ??
bo w zyciu trzeba zap********
szarik
Początkujący

Miejscowość: Chorzow

11 Mar 2011, 23:47

Jasiek90 napisał(a):Kwestia gustu.
stoi nawet w Muzeum Sztuki Współczesnej w N owym Jorku, moim zdaniem zasłużenie.

Potwierdza to tylko tezę, że to nie jest samochód :)

Pewnie w razie wojny w ten znaczek Fiata na czole tego mamuta się wkręci lufę i będzie Rudy 102 jak się patrzy :)

Skoro o wyróżnieniach mowa to też trzeba wspomnieć, że "Time" wybrał Multiplę jako najgorszy samochód wypuszczony na rynek w 1998 roku.
Shymko
Początkujący

Miejscowość: Wlkp

11 Mar 2011, 23:53

Shymko napisał(a):Pewnie w razie wojny w ten znaczek Fiata na czole tego mamuta się wkręci lufę i będzie Rudy 102 jak się patrzy :)

Skoro o wyróżnieniach mowa to też trzeba wspomnieć, że "Time" wybrał Multiplę jako najgorszy samochód wypuszczony na rynek w 1998 roku.

;p Mam podobne zdanie.

szarik napisał(a):moze jak bys dobrze poszukal to by sie jakas alfa 166 znalazla ??

Alfa 166 nie za bardzo mi się podoba, poza tym chodzi mi o mały samochód.
Hondurasik
Nowicjusz

11 Mar 2011, 23:57

no to moze jakas mniejsza alfa by sie znalazla do tej ceny ??
mysle ze te samochody maja bardzo Ciekawa linie np 147 chociaz niewiem czy sie zmiesci cenowo
bo w zyciu trzeba zap********
szarik
Początkujący

Miejscowość: Chorzow
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

W ciąży za kierownicą, a bezpieczeństwo jazdy W ciąży za kierownicą, a bezpieczeństwo jazdy
    Nie ma powodu, żeby kobieta w ciąży, szczególnie w pierwszych miesiącach, rezygnowała z prowadzenia samochodu, ale należy brać pod uwagę czynniki, które mogą wpływać na bezpieczeństwo jazdy, takie jak zwiększona ...
    Technologia, która wspiera koncentrację kierowcy Technologia, która wspiera koncentrację kierowcy
    Kierowcy firmowi pokonują najczęściej o wiele większe przebiegi od właścicieli samochodów prywatnych. Dlatego też częściej narażeni są na niebezpieczne sytuacje. Oto systemy, które dbają o bezpieczeństwo kierowcy. ...

• Re: Jaki pierwszy samochód kupić?

12 Mar 2011, 00:03

To by była ciekawa propozycja, szukałem na allegro i w dieslu w dobrym stanie i znalazłem coś takiego: [link wygasł] chociaż nie wiem jak z awaryjnością, a alfy nie należą do mało psujących się aut...

[ Dodano: 12 Marzec 2011, 00:11 ]
    ZMIANA PLANÓW!!! Okazało się że kuzyn ma do sprzedania lanosa (TANIO - 1500zł) a wiem o tym samochodzie więcej niż o aucie z jakiejkolwiek aukcji. On ma go od 10 lat, kupił go z salonu, jest w instalacji LPG (sam byłem jak montował u gościa). Heh, i ile kasy na paliwo oszczędzę. Dobra, kończę temat, dzięki za wszystkie propozycje. Fakt nie będę się wyróżniał ale co tam, będę miał tani i oszczędny samochód. Ewentualnie polakieruje się go na jakiś fajny mało widziany kolor i tyle (np. żółty)
    Hondurasik
    Nowicjusz

12 Mar 2011, 07:08

Taniej wyjdzie okleić go folią jak chcesz zmienić kolor, a przy sprzedaży zawsze jest wybór w jakim kolorze sprzedać.
    fiko7
    Stały forumowicz

Miejscowość: Białystok

12 Mar 2011, 09:42

Ta Alfa to przekręt na 100% bo nawet zreanimowane wraki są znacznie droższe, po pierwsze nikt Ci nie sprzeda 4 letniego auta za niecałe 20% ceny początkowej, po drugie nawet jakby była mocno rozbita to nie złożyło by się tego do kupy w tych pieniądzach a po trzecie i najważniejsze, nie ma żadnych danych do sprzedającego.
    Rozsądny wybór, gratuluje zaukpu.
    Jasiek90
    Stały forumowicz

Miejscowość: Zawichost
    Prawo jazdy od: 01 01 2001
    Przebieg/rok: >50tys. km
    Auto: Chrysler PT Cruiser/Seat Arosa
    Silnik: 2.4-152 KM/ 1.7 SDI
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Hatchback
    Skrzynia biegów: Automatyczna
    Rok produkcji: 2000