Jaki samochód polecacie kupic

Jaki samochód polecacie kupic

22 Lut 2016, 12:07

Hej, aktualnie szukam samochodu dla mojej rodziny która niedługo się powiększy. Aktualnie mam na tapecie/szukam Mondeo mk4 z silnikiem benzynowym 2.0 na łańcuszku, dobra jednostka, tania w utrzymaniu, spalanie do 10 litrów i niezłe osiąg jak na ten samochód ale zastanawiam się nad alternatywą.
Czyli również dużym samochodem z silnikiem benzynowym, który będzie miał min 140 KM - będzie mało awaryjny, nadawał się do gazu a jednocześnie dawał odrobinę frajdy z jazdy. Interesują mnie roczniki od 2007/2008 do jakiś 32000 tyz zł. Co moglibyście polecić??
martibtf
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 1985
Auto: Nie mam
Paliwo: Benzyna + LPG

Re: Jaki samochód polecacie kupic

22 Lut 2016, 18:34

Ford 2,0 jest średni do LPG
Łańcuch rozrządu to żadna zaleta, bo ich dzisiejsza trwałość powoduje, że trzeba je wymieniać jak pasek po zakupie tylko drożej.
Z propozycji Renault Laguna 2,0T i Citroen C5 2,0
Życie jest zbyt krótkie aby jeździć nudnymi samochodami.

IS 200 by dzida
lexus-is-200-od-dzidy-vt91140.htm
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 101
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renault Twizy w Łazienkach Królewskich Renault Twizy w Łazienkach Królewskich
    Renault Twizy zostało zaprezentowane przy hipodromie w Łazienkach Królewskich, w czasie finałów zawodów jeździeckich w skokach przez przeszkody. Twizy daje początek nowej epoce pojazdów elektrycznych, ...
    Kia Sorento po zmianach Kia Sorento po zmianach
    Odświeżona linia i zmodernizowana konstrukcja skorupy nadwozia, nowy silnik benzynowy 2.4 GDI o niższym zużyciu paliwa i emisji spalin, wyższy komfort podróżowania i lepsze własności jezdne – to tylko niektóre ...

•  
    • Opel Astra line-up, bagażnik
      Off Road Rescue Team, wnętrze i wyposażenie samochodu medycznego
      SEAT - Rajd Polski Kobiet
      Bentley Continental Convertible, wnętrze