Jaki samochód polecacie kupic

Jaki samochód polecacie kupic

22 Lut 2016, 12:07

Hej, aktualnie szukam samochodu dla mojej rodziny która niedługo się powiększy. Aktualnie mam na tapecie/szukam Mondeo mk4 z silnikiem benzynowym 2.0 na łańcuszku, dobra jednostka, tania w utrzymaniu, spalanie do 10 litrów i niezłe osiąg jak na ten samochód ale zastanawiam się nad alternatywą.
Czyli również dużym samochodem z silnikiem benzynowym, który będzie miał min 140 KM - będzie mało awaryjny, nadawał się do gazu a jednocześnie dawał odrobinę frajdy z jazdy. Interesują mnie roczniki od 2007/2008 do jakiś 32000 tyz zł. Co moglibyście polecić??
martibtf
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 1985
Auto: Nie mam
Paliwo: Benzyna + LPG

Re: Jaki samochód polecacie kupic

22 Lut 2016, 18:34

Ford 2,0 jest średni do LPG
Łańcuch rozrządu to żadna zaleta, bo ich dzisiejsza trwałość powoduje, że trzeba je wymieniać jak pasek po zakupie tylko drożej.
Z propozycji Renault Laguna 2,0T i Citroen C5 2,0
Życie jest zbyt krótkie aby jeździć nudnymi samochodami.

IS 200 by dzida
lexus-is-200-od-dzidy-vt91140.htm
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 106
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jesienne podróże - kilka dobrych rad Jesienne podróże - kilka dobrych rad
    Powoli kończy się lato, a przed nami złota, polska jesień. Pora roku, która swoją zmiennością może zaskoczyć nawet najbardziej doświadczonych kierowców, bo mało kto dostrzega zagrożenia, jakie ze sobą niesie. ...
    Smart Fortwo w nowej edycji limitowanej Smart Fortwo w nowej edycji limitowanej "cityflame"
    Pełen kontrastu, pełen życia - smart fortwo w nowej edycji limitowanej cityflame skutecznie przyciąga spojrzenia i rozświetla serca miast. Połączenie słonecznego koloru z czarnymi dodatkami ma swój ciąg dalszy w kabinie, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • audi a8 d2
      Tańczące dziewczyny
      Scarab Team - Piotr Florczak (Flor)
      Helikopter - loty wycieczkowe