Jaki sterownik do centralnego zamka wybrać?

Jaki sterownik do centralnego zamka wybrać?

12 Gru 2017, 12:53

Witam, chciałbym zamontować z mojej furze sterownik do centralnego zamka, aby można było otwierać pilotem, ale nie wiem jaki jest odpowiedni dla mojego modelu samochodu. Posiadam Mercedesa A klasa 160. Próbowałem szukać jakiś konkretny sterownik pod ten model samochodu ale nigdzie nie pisze pod jaki model samochodu owy sterownik będzie działał. A może wystarczy kupić jakiś uniwersalny? Pomoże ktoś?
j0hny21
Obserwowany

Prawo jazdy od: 03 03 1989
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: mazda

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Auto terenowe - początki - wyposażenie na bezdroża Auto terenowe - początki - wyposażenie na bezdroża
    Jadąc w teren musimy pamiętać, że to nie zwykła przejażdżka z miasta A do miasta B drogą krajową nr X... W związku z tym - również wyposażenie naszego samochodu musimy dostosować do sytuacji w jakich możemy się znaleźć ...
    SKODA Octavia uzyskała 5 gwiazdek w testach Euro NCAP SKODA Octavia uzyskała 5 gwiazdek w testach Euro NCAP
    Nowa SKODA Octavia uzyskała 5 gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP. "Bezpieczeństwo jest dla marki ŠKODA priorytetem. Odzwierciedleniem tego jest nasz najnowszy model. Naszym celem było stworzenie samochodu, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Targi AutoSalon i AutoSerwis
      BMW i3 Concept Coupe, wnętrze, przednie fotele
      Autosacrum 2008
      Autosacrum 2009