Jakie Autko ???? Prosze o porade !

Jakie Autko ???? Prosze o porade !

17 Sie 2007, 22:22

Zamieżam się do kupna samochodu a mianowicie :

VW Golf II 1.6
AUDI 80 1,8 B3
Honda Civic IV gen. 1.5 16v
BMW 1.8 E30

Które autko z wymienionych wyżej byscie mi doradzili dodam, ze kocham szybką i dynamiczną jazde ale mianowicie spalanie benzyny nie może być zbyt duże :(, Które z tych aut mam kupić, mam chrapke na BMW lub Audi a z resztą doradźcie mi sami a przy okazji napiszcie które z nich jest najmniej paliwo żerne i które mi da dynamike i konfort z jazdy ...

Pozdrawiam i z góry dziękuje . ;-)
Life is good
tomik666
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: kambodża

Re: Jakie Autko ???? Prosze o porade !

17 Sie 2007, 22:54

Jeśli "kochasz dynamiczną i szybką jazde" to z tych autek którymi jestes zainteresowany największa frajde z jazdy (czyt. osiągi i prowadzenie) da Ci Honda Civic (4gen 1.5 16v-ten silnik w tak lekkiej budzie daje rade fajnie się go kręci), ewentualne BMW e-30 lecz szukałbym 2.0 R6...z tym silnikiem E-30 rozpędza się bardzo dobrze.
Pekińczyk
Początkujący

17 Sie 2007, 23:04

Pekińczyk dzięki za rade ale jednak zostaje przy HONDZIE ;) nie będe wiecej cudowac
Life is good
tomik666
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: kambodża

18 Sie 2007, 20:40

Witam!! 8)
HONDA daje rade ..................zaprawdę.
Nie to żebym negował inne marki ,ale Japońce są również dobre.
--------
Pozdrawiam
-------- 8)
Daniła
Nowicjusz

Miejscowość: woj: lubuskie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

IV eliminacja Wojny Północ-Południe zakończona, znamy wyniki IV eliminacja Wojny Północ-Południe zakończona, znamy wyniki
    W miniony weekend, wojenny front przeniósł się z południa do centrum Polski, a konkretnie do Skaryszewa pod Radomiem. Areną zmagań był po raz drugi tamtejszy Auto Moto Show. Ubiegłoroczna edycja była bardzo kameralna, ...
    BMW Concept Coupé Mille Miglia 2006 BMW Concept Coupé Mille Miglia 2006
    Design modelu BMW Concept Coupé Mille Miglia z 2006 roku to współczesna interpretacja stylu prezentowanego przez legendarne BMW 328 Mille Miglia Touring Coupé z 1940 roku, łącząca tradycję z nowoczesnością. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005