Jakie Autko wybracMazda Opel czy VW???

Jakie Autko wybracMazda Opel czy VW???

24 Kwi 2010, 16:31

Witam. zastanawiam sie nad kupnem autka i jak dla mnie w gre wchodza trzy modele

1. Opel Vectra C
2. Vw Passat
3. Mazda 6
ew. Nissan primera

wszystkie w przedziale wiekowym od 2002 do 2005 i w dieslu

rózne opinie czytalem o nich mnie najbardziej interesuje mnie niezawodnosc i komfort jazdy poniewarz obecnie mieszkam a UK i zamierzam co jakis czas jezdzic tym autkiem do polski dlatego niezawodnosc jest na pierwszym miejscu.

slyszalem troche o oplu ze cos jest nie tak z silnikami w nich, ale chcialbym uslyszec rade ekspertów.

które z tych 4 autek najbardziej polecacie.

z góry dzieki za info :cool:

[ Dodano: Nie Kwi 25, 2010 12:14 ]
widze ze bede musial chyba sam poszukac informacji o tych autach :sad:
kosik82
Nowicjusz

Miejscowość: Siedlec (Andover)

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

W ciąży za kierownicą, a bezpieczeństwo jazdy W ciąży za kierownicą, a bezpieczeństwo jazdy
    Nie ma powodu, żeby kobieta w ciąży, szczególnie w pierwszych miesiącach, rezygnowała z prowadzenia samochodu, ale należy brać pod uwagę czynniki, które mogą wpływać na bezpieczeństwo jazdy, takie jak zwiększona ...
    Rozgrzany asfalt może być niebezpieczny! Rozgrzany asfalt może być niebezpieczny!
    Letnie upały są nie tylko uciążliwe dla kierowców z powodu wysokich temperatur w kabinie, nagrzewających się plastików oraz towarzyszącego uczucia rozdrażnienia i zmęczenia, ale także ze względu na stan nawierzchni, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda