Jakie auto byście mi doradzili

jakie auto byście mi doradzili

17 Kwi 2008, 20:35

witam mam dylemat ponieważ nie wiem jakie sobie auto kupić
mam 6 tyś zł i zastanawiałem sie tez nad Volkswagen Polo 2 z silnikiem 1.3 co o tym aucie sądzicie??
Remote
Nowicjusz

Re: jakie auto byście mi doradzili

18 Kwi 2008, 21:10

Autko niczego sobie, to Volkswagen, więc nic nie powinno się z nim nieprzewidzianego dziać.
Zobacz może to : [link wygasł]
RadmaX
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Toruń

Re: jakie auto byście mi doradzili

20 Kwi 2008, 19:31

Witam;]

Ja polecam ten samochód osobom, które szukają niedrogiego, niezawodnego i w miare ekonomicznego autka. ogólnie auto wypada całkiem korzystnie jak na pierwszy samochód dla młodego kierowcy. jeśli ktoś jednak chce się przesiąść z BMW do polo-może się nieco rozczarować ;) w swojej klasie jednak jest to jeden z lepszych, o ile nie najlepszy samochód.
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

VII Eliminacja Wojny Północ-Południe / relacja VII Eliminacja Wojny Północ-Południe / relacja
    W ubiegłą sobotę odbyła się największa do tej pory eliminacja cyklu Wojna Północ-Południe. Areną zmagań zawodników było katowickie Summer Cars Party, które przez 6 lat swojego istnienia urosło do rangi ...
    Audi Design - nowe koncepcje i kreatywne idee przyszłości Audi Design - nowe koncepcje i kreatywne idee przyszłości
    W przyszłości nie będzie istniał tylko jeden jedyny typ samochodu - formy mobilności będą różne. Dlatego projektanci Audi tworzą nowe koncepcje i kreatywne idee. Zasadniczo, kierują się wytyczną nowoczesnego sportowego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11