Jakie auto dla żony????

07 Sty 2009, 12:21

Witam wszystkich forumowiczow,

Prosze o pomoc i porade - chcialbym kupic zonie nowe auto, max. do 50 tys. pln. Pytanie jakie??? Szkopul w tym, ze mamy dwojke malych dzieci, wiec warunkiem koniecznym jest w miare duzo miejsca z tylu, aby latwo moc manewrowac fotelikami + w miare przyzwoity bagaznik, zeby przynajmniej jeden zlozony wozek sie zmiescil (myslalem o suzuki swift, ale z powodu bagaznika chyba odpada??) + "wygoda" dla kobiety w prowadzeniu ;) ???

bede bardzo wdzieczny za wskazowki,
pzdr,
tomek
thetom
Nowicjusz
 
Posty: 22
Miejscowość: Bielsko-Biała
Prawo jazdy: 12 09 1994
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: obecnie nie mam

07 Sty 2009, 15:05

Swift ma zdecydowanie za mały bagażnik na wózek.
Myślę, że lepszym rozwiązaniem będzie kia cee'd, opel astra lub mazda 3
Ostrożność nie jest tchórzostwem.
Lekkomyślność nie jest bohaterstwem.
Martoro
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 831
Miejscowość: Świętochłowice

07 Sty 2009, 18:39

Auto nowe, czy używane?
Jeżeli nowe, to z solidnym sporym autem może być niewesoło. Owszem za 50 tys. kupi się Astrę III, ale raczej w podstawowym wyposażeniu, a szkoda takiej kasy na kręcenie korbkami.

Przyjemne byłoby np. Audi A3 Sportback. Klasa kompakt premium z powiększonym bagażnikiem. Silnik prawdopodobnie diesel - 1.9 TDI.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3725

07 Sty 2009, 18:47

A moze Cytryna C4 lub Golf V ?? :D
marcin94
Aktywny
 
Posty: 389
Auto: E60 530d M-Sport
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2005

07 Sty 2009, 21:02

Proponuje Citroena C3 - w miare pojemne i o niezbyt dużych gabarytach
paulik
paulik_89
Nowicjusz
 
Posty: 7

07 Sty 2009, 21:11

Proponuje jakieś kombii.
BRIAN842
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 596
Miejscowość: Kraków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Chroń środowisko! Nie wylewaj olejów gdzie bądź!
    Natknąłem się na artykuł który przedstawia kilka negatywnych aspektów wylewania olei gdzie popadnie. Wiadomo każdy z nich korzysta, ale nie każdy wie co z nimi potem robić. "Wiele ludzi, przede wszystkim właściciele ...
    Roomster i Fabia odświeżone modele SKODY
    Wprowadzając Nową Octavię, SKODA nie zapomina także o Roomsterze i Fabii. Te dwa modele otrzymały właśnie nowe logo marki oraz kilka dodatkowych modyfikacji. Wraz z wprowadzaniem innowacyjnego języka stylistycznego, SKODA ...

07 Sty 2009, 22:20

BRIAN842- no napewno nikt nie wpadł że najlepiej jakieś kombii :roll:

Ale do rzeczy:
Koło 50k to można by pomyśleć o i30 cw, cee'd sw, chyba że powiększane maluchy typu clio grandtour albo fabia kombii ;)
Z tych wymienionych to jednak będą wersje ubogie w wyposażeniu(oprócz Clio, z tego co jest napisane w cenniku promocyjnym).
Ale właśnie czy samochód ma być z dobrym wyposażeniem czy też bardziej goła wersja?
eaxene
Aktywny
 
Posty: 485
Miejscowość: Toruń

07 Sty 2009, 23:07

Dziekuje za odpowiedzi. Z powyzszych dosyc podoba mi sie opcja z kia. Jakie macie zdanie o tym samochodzie?

Generalnie wiem, ze nie bedzie to full opcja, ale nie chcialbym tez zupelnie ubogiej - klimatyzacja, elektronicznie opuszczane szyby, moze czujnik parkowania, etc. bylyby mile widziane. Moze cos z wyprzedazy rocznika?

pzdr,
tomek
thetom
Nowicjusz
 
Posty: 22
Miejscowość: Bielsko-Biała
Prawo jazdy: 12 09 1994
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: obecnie nie mam