Jakie auto do 14 tys

jakie auto do 14 tys

15 Lis 2013, 18:20

Witam,

Szukam samochodu do 14 tys, będzie służyło do dojazdów do pracy, wypadów weekendowych, ogólnie rodzinne auto. Zależy mi na ekonomii nie tylko pod względem spalania ale również części i bezawaryjności.
Myślałam o dieslu, koniecznie kombi. Co myślicie o audi A4? zastanawiam się też nad skodą octavią , bmw 320 ale mówiąc szczerze nie dysponuje za dużą wiedzą w zakresie wersji silnikowych, spalania czy awaryjności.

Będę bardzo wdzięczna za poradę w tym temacie. :roll:
sabina1985
Obserwowany

Prawo jazdy od: 03 10 2003
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: Skoda Fabia
Silnik: 1,4
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

Re: jakie auto do 14 tys

19 Lis 2013, 14:15

Osobiście polecam Octavię. Kolega kupił 1,9 TDI 90 KM, jeździ nią już 7 lat bez wkładu pieniężnego. Spalanie jest śmieszne. Jestem w trakcie wyboru auta i też faworytem jest Skoda.
Dobroś
Obserwowany

Prawo jazdy od: 02 02 2010
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: w trakcie zakupu
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi i-MiEV najlepszym ekologicznym pojazdem Mitsubishi i-MiEV najlepszym ekologicznym pojazdem
    Model i-MiEV, oferowany przez Mitsubishi Motors Australia Limited (MMAL), został ogłoszony przez magazyn Green Lifestyle najlepszym ekologicznym pojazdem na rynku w Australii. Ten w pełni elektryczny model wywalczył najwyższe ...
    Skoda i 35 lat prototypu Furgonet Skoda i 35 lat prototypu Furgonet
    Początek lat 80. to prawdziwy wysyp niewielkich konstrukcji o charakterze użytkowym, opartych o technikę popularnych modeli aut kompaktowych, a nawet miejskich. Budowa takiej odmiany już nie obniżała prestiżu wersji podstawowej, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009