Jakie auto Kupić Opel vectra C - vw passat B6

Re: Jakie auto Kupić Opel vectra C - vw passat B6

31 Mar 2014, 00:44

Troszkę zmieniliśmy temat, chyba nikt nie będzie miał nam tego za złe. Też kiedyś czytałem ten artykuł http://www.auto-swiat.pl/1-jak-dziala-g ... z-dziurami i trochę tu kłamią, taki przegląd kosztuję 99 zł, i gwarancja obejmuje korozje powierzchniowe, jeśli coś się pojawia umawiamy się na naprawę.( byłem w styczniu na przeglądzie i dopytałem się wszystkiego, czy jest sens dalej przyjeżdżać do aso) Jak na nadkolach są odpryski lakieru i wyjdzie korozja to faktycznie koszty ponoszę ja. Jak są założone nadkola plastikowe (a prawie w każdym aucie są ) i nic nie jest przerabiane, ze koła wystają poza nadkola to co może zaszkodzić rantom. Do chwili obecnej nie mam żadnych obić od kamieni. Zagadką jest to co napisali o tej soli, że gwarancja nie obejmuje usterek powstałych przez sól, hmm, jakich usterek.., przecież sól ma największy wpływ na wychodzenie korozji. Ten kto pisał ten artykuł troszkę go naciągną, i nie tylko z mazdą ale z kilkoma markami.
lucyfer10
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 10 07 2004
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Mazda 6
Silnik: 2,0 147 km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Moto Session 2017 / relacja Moto Session 2017 / relacja
    Targi Moto Session wpisały się już na stałe do naszego kalendarza i odwiedzamy je regularnie przedstawiając Wam relację zdjęciową z tej imprezy W tym roku Targi odbyły się w pierwszy weekend kwietnia czyli dużo wcześniej ...
    SKODA Octavia RS na Festiwalu Prędkości Goodwood SKODA Octavia RS na Festiwalu Prędkości Goodwood
    Podczas Festiwalu Prędkości Goodwood 2013 SKODA po raz pierwszy zaprezentuje Nową Octavię RS. Nowa SKODA Octavia RS to sportowa i jednocześnie najszybsza seryjna wersja najważniejszego modelu marki. Samochód będzie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Infiniti Q50
      GTP Light