Jakie auto kupić

10 Lut 2010, 22:44

Witam. przymiezamy sie do kupna samochodu osobowego, granicach ponizej 25tys zlotych, i własnieo wybrac?? szukałem po ogłoszeniach i np czy warto kupic forda fieste czy fusion czy bardziej jakies polo czy moze cos innego jeszcze?? a i oczywiscie chdzi o jak najswiezsze, i własnie znalałem kilka fiest od roku 2005 za cene poad 20tys. jaka jest wasza pinia prosze o pomoc
lukasz1234
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Przeworsk

11 Lut 2010, 20:46

proponował bym zainwestować w coś bardziej niezawodnego i taniego w eksploatacji mam na myśli toyotę yaris bardzo fajne samochodziki bezawaryjne i malo palace silnik diesla w trasie potrafi spalic zaledwie 3.5 litra ON benzyniak rowniez nie powinien palic wiecej niz 6 w zaleznosci od pojemnosci silnika
tomekk19925
Nowicjusz
 
Posty: 14
Miejscowość: Warszawa

12 Lut 2010, 12:20

Możliwe że lepszym rozwiązaniem od Fiesty byłaby fajna Ibiza.
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5787
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

12 Lut 2010, 12:52

Jaki segment auta Cię interesuje?
Podajesz przykłady aut małych (segment B), typowo miejskich. Za ta kwotę można dostać też auto segmentu C, czyli popularny kompakt, np. Ford Focus, Opel Astra, VW Golf.
Znajdziesz tez auto segmentu D - VW Passat, Ford Mondeo, tylko, że to już będą starsze auta.

Generalnie wybieraj samochód pod zapotrzebowanie. Potrzebujesz dużo miejsca? Ile osób będzie jeździć, jak często będziesz jeździć, jak długie trasy, auto w większości poruszać się będzie po mieście, czy w trasie? Duży bagażnik, czy mały. Zależy Ci na elektryce okien/lusterek, klimie, itd.

Więcej danych jak nam podasz to się uda coś lepiej doradzić.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3725

13 Lut 2010, 16:22

dziekuje za poprzednie porady, interesują mnie auta typu hatchback, od roku 2002 do 25tys zl, chodzi o dobrą marke i karoserie, i czywiscie czy diesel i dlaczego a jak nie to benzyna i dlaczego, i oczywiscie jakie pojemnosci, jezli ktos akurat sprzedaje podobne auto to prosze o kontakt 13163368 to moje gg, dzieki
lukasz1234
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Przeworsk
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...