Jakie auto kupić w benzynie do 60-70 tys zł

24 Lis 2019, 22:02

Witam serdecznie, pisze z prośbą o pomoc w wyborze auta w wieku ok 2-3 lata lub mlodszego z dobrym silnikiem benzynowym gdyz bedzie ono glownie jezdzilo po miescie. Zalezy mi glownie na bezawaryjnosci i jakotakim komforcie. Bardzo prosze o pomoc i z gory dziekuje.
Bocian989
Nowicjusz
 
Posty: 16

25 Lis 2019, 11:12

Myślałeś może o samochodzie hybrydowym? Takie auto najlepiej by się sprawdziło w jeździe po mieście.

W oddanym budżecie masz już spory wybór i możesz wybierać w takich modelach jak: Toyota Auris, Hyundai IONIQ, Lexus CT czy Volvo V60.

Moim zdaniem bardzo fajnym samochodem jest Lexus CT na który warto zwrócić uwagę jednak będzie to samochód trochę starszy od zakładanego bo nawet 4 letni. Jednak Auris mógłby być nawet dwuletni :)

Jesteś może zainteresowany też mniejszymi samochodami z segmentu B? Tu można by było kupić nawet nowe auto dobrze wyposażone w takim budżecie.
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!

25 Lis 2019, 13:22

Jeśli auto głównie do miasta to hybrydowy Auris będzie bardzo dobrym wyborem.
Jeśli auto ma być bardziej komfortowe to wtedy celował bym w Avensisa 1.8, Mazdę 6 2.0 lub Kię Optimę 2.0.
Ossy
Forumowicz VIP
 
Posty: 7023
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 07 01 2010
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Volvo S60
Silnik: 2.4T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2002

26 Lis 2019, 21:46

Myślałem o hybrydzie i to dosc mocno ale niewiem czy sie sprawdzi bo dziennie auto bedzie robiło ok 2-3 km po miescie i sporadycznie tylko bedzie wyjezdzalo gdzies dalej i niewiem jak to sie ma do akumulatorow czy zdarza sie naladowac i czy sie nie zniszcza zbyt szybko. Odnośnie avensisa 1.8 jestem bardzo za, lecz ostatnio bylem ogladac i w tej kwocie sa straszne golasy gdyz szukam auta max 50 tys przebiegu
Bocian989
Nowicjusz
 
Posty: 16

26 Lis 2019, 23:57

Bocian989 napisał(a):Myślałem o hybrydzie i to dosc mocno ale niewiem czy sie sprawdzi bo dziennie auto bedzie robiło ok 2-3 km po miescie i sporadycznie tylko bedzie wyjezdzalo gdzies dalej i niewiem jak to sie ma do akumulatorow czy zdarza sie naladowac i czy sie nie zniszcza zbyt szybko.


Właśnie na takie odcinki stworzona jest hybryda.
Ossy
Forumowicz VIP
 
Posty: 7023
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 07 01 2010
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Volvo S60
Silnik: 2.4T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jak kierowcy mogą zabezpieczyć się przed wirusem?
    Zagrożenie koronawirusem sprawia, że chętniej przesiadamy się do samochodów, unikając skupisk ludzi np. w komunikacji miejskiej. Własny samochód to teraz faktycznie najbezpieczniejszy środek transportu, pod ...