Jakie auto na pierwszy samochód ?

Jakie auto na pierwszy samochód ?

07 Sty 2017, 13:52

Witam, szukam auta na pierwszy samochód. Mam do dyspozycji uzbierane 20 tysięcy. Przebiegi roczne jakie będę robił to koło 20 tysięcy w tym sporo po Warszawie, ale też kilka razy w miesiącu na trasie koło 300 km. Dlatego moje pierwsze pytanie brzmi diesel czy benzyna lepsza w moim przypadku ? Sporo czytałem i auta jakie najbardziej mi się podobają to : Astra H GTC z 2007/2008 roku lub Golf V z 2005/2006. Co według was jest lepsze ? A może jest jakieś inne autko godne polecenia ? I jakie najlepsze silniki to tych dwóch samochodów ? Dodam, że nie chciałbym, aby samochód miał powyżej 140 KM, bo wiadomo pierwszy samochód, nie chciałbym od razu tak dużo mocy, ale też żeby miał więcej niż te 100 KM.

Pozdrawiam :)
Kappano
Obserwowany

Auto: Nie mam

Re: Jakie auto na pierwszy samochód ?

08 Sty 2017, 11:16

benzyna, nie sugeruj się rocznikiem, astra, w golfie nie ma żadnego silnika, który można polecić - jedynymi, które nadają się do bezproblemowego jeżdżenia to 1.4 i 1.6, ale max 100 kuni szału nie robi
Popatrz na focusa mk2, corollę e12, volvo s40,
Insignia ST, 2.0DTH/170, '17
Focus 2, 1.6tdci/90, '10
Invi
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Focus 2, Insignia ST
Silnik: 1.6tdci, 2.0dth
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi AI remote parking pilot - garage pilot Audi AI remote parking pilot - garage pilot
    Funkcja automatycznego parkowania Audi AI remote parking pilot oraz funkcja automatycznego wjazdu do garażu Audi AI remote garage pilot znacznie ułatwiają parkowanie. Systemy samoczynnie wprowadzają pojazd na równoległe ...
    Fundacja Audi dla Środowiska wyróżniona przez ONZ Fundacja Audi dla Środowiska wyróżniona przez ONZ
    Centrum Ekologii "Pracownia Natura" w Breitengüßbach zyskało międzynarodowe uznanie. W imieniu Agencji ONZ ds. dziesięcioletniego Ekologicznego Planu Strategicznego, Melanie Huml, bawarska Sekretarz Stanu ds. Środowiska, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Head-up display, MINI
      Tor Poznań Track Day Profi 2012, 5
      Modele BMW MotorSport w małej skali
      VW Golf I Cabrio