Jakie głośniki dobrać....Prośba o pomoc

Jakie głośniki dobrać....Prośba o pomoc

21 Kwi 2009, 10:41

Jestem kompletnie zielony w sprawach nagłośnienia....mam w samochodzie (Peugeot 306 sedan) radio PANASONIC CQ C1475 o parametrach: Moc wyjściowa: 4x50 W; 2,5 V: wyjście przedwzmacniacza; Inteligentny system: RDS; Sound Quality (SQ): TAK.
Przyznam się, że kompletnie nie wiem o co w tym chodzi. Mój problem dotyczy zakupu głośników, nie mam pojęcia o jakich parametrach kupić głośniki, ile sztuk, itp.. Rozglądałem się na Allegro, ale niestety sam nie potrafię wybrać odpowiednich. Jedną z przeszkód jest mały budżet na zakup, ok 150-180 zł. Czy moglibyście mi coś polecić?
Ostatnio edytowany przez mariusz.worker, 23 Kwi 2009, 13:31, edytowano w sumie 1 raz
mariusz.worker
Nowicjusz
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[D] Accord VIII 2,0 / 6 II 2,0 / Exeo 1,8 T / SuperB II 1,8 TSI [D] Accord VIII 2,0 / 6 II 2,0 / Exeo 1,8 T / SuperB II 1,8 TSI
    Podstawowe kryteria zestawienia: - kombi segmentu D - silnik benzynowy o mocy ok. 150KM - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2010r. Wytypowane modele do zestawienia: - Honda Accord VIII 2,0 - 156KM - Mazda 6 II ...
    Mitsubishi Mirage Mitsubishi Mirage
    Mitsubishi Mirage jest produkowany od marca 2012 roku w nowej fabryce Mitsubishi w "Laem Chabang Industrial Estate " w prowincji Chonburi w Tajlandii – trzecim zakładzie firmy MMC w tym strategicznym państwie – ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Targi AutoSalon, bass i tuning
      MOTO SHOW 2015
      Lexus LS460, wnętrze, deska rozdzielcza
      SEAT COPA