Jakie głośniki...?

Jakie głośniki...?

02 Gru 2008, 13:26

Witam, kupiłem samochód dość niedawno, i chciałbym zamontować tam fajny zestaw głośniczków. Mam wycięcie na półce z tyłu, i tam są wstawione już jakieś głośniczki których chce się pozbyć.. mam dwa miejsca w drzwiach i dwa na desce z przodu... łącznie miejsce na 6 głośników... radio kupiłem niedawno, firmy jvc, jest dość dobre... Chodzi mi o głośniki w dość niskiej cenie z dobrą jakością dźwięku (chodzi mi o jakość nie o głośność ;) ) Nie chce wydawać na to grubej forsy, co polecacie? mile widziane jakieś linki np. do allegro.pl :) Pozdrawiam.
steve_lfc
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kluczbork

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel ADAM mały elegancki samochód miejski Opel ADAM mały elegancki samochód miejski
    Firma Opel wraz z całkowicie nowym pojazdem ADAM po raz pierwszy wprowadza na rynek mały elegancki samochód miejski, a tym samym toruje swojej marce drogę do rozwoju w modnym segmencie A. Opel ADAM łączy w sobie śmiałą ...
    Opel Zafira Tourer 1,6 CDTI najbardziej wydajny turbo diesel Opel Zafira Tourer 1,6 CDTI najbardziej wydajny turbo diesel
    CDTI ECOTEC o pojemności 1,6 litra to całkowicie nowy i najbardziej ekologiczny silnik w historii firmy, który zadebiutuje w Genewie w modelu Zafira Tourer. Zastosowanie technologii "BlueInjection" SCR (selektywna ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Stolik V6 nissan 300
      Summer Cars Party 2009
      Men's Day 2009
      Lexus RC F V8 477KM, przód, 2015