Jakie głosniki zamatowac w samochodzie?

jakie głosniki zamatowac w samochodzie?

14 Lut 2010, 13:13

Witam

Chce sobie w samochodzie zamontować porządniejszy sprzęt grający. Niestety dokładnie nie wiem gdzie jakie głośniki i co jest do tego potrzebne. Pamiętam tylko że basy na tył niskotonowe chyba z przodu, czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak to trzeba zrobić. i możecie mi doradzić jakie rodzaje głośników powinny się znajdować w samochodzie?
hojny

Re: Jakie głosniki zamatowac w samochodzie?

23 Lut 2010, 11:39

Najlepiej jest zamontować zestaw głośników 16cm odseparowanych na przodzie, do nich podłączyć wzmacniacz i do bagarznika wrzucić subwoofer + wzmacniacz do niego.
Wspaniała muzyka na wspaniałym sprzęcie:) Wszystko czego potrzebuje:)
Bryza
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Historia sukcesu: Napęd na cztery koła quattro Historia sukcesu: Napęd na cztery koła quattro
    Napęd na cztery koła quattro opracowany przez Audi, to kamień milowy w historii motoryzacji. W roku 1980, żaden inny producent nie był w stanie zaproponować równie szybkiego i lekkiego napędu na cztery koła przeznaczonego ...
    Skoda Rapid - nowy wymiar Skody Skoda Rapid - nowy wymiar Skody
    SKODA Rapid stanowić będzie nowy wyznacznik dla wszystkich samochodów marki pod względem ponadczasowego designu oraz przestronności wnętrza. SKODA Rapid to pojazd idealnie uzupełniający dotychczasową gamę modeli, wpasowując ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      audi a8 d2
      Helikopter - loty wycieczkowe
      Nissan 350Z