Jakie kombi w dieslu do 3 tysięcy

07 Sie 2014, 15:37

To że auto ma wypłowiały lakier jeszcze nic nie znaczy. Jak nas będzie stać w przyszłym roku to wymienimy na coś droższego za 5-8k. Póki co chcemy coś do jazdy. Uważasz, że ten citroen to złom?
szansel
Nowicjusz
 
Posty: 46
Auto: mitsubishi galant
Paliwo: Diesel

07 Sie 2014, 15:47

Tak uważam że to złom, jak ktoś wizualnie nie dba o auto to tym bardziej mechanicznie.
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

07 Sie 2014, 17:24

Koniu mi się też tak wydaje,że lepiej byłoby dołożyć np. od progu 5000 można kupić już coś dużo lepszego prawda?
Ja bym wtedy celował w Audi 80 ale to graniczy z cudem aby 80 znaleźć z silnikiem dieslowym w dosyć dobrym stanie albo golf III 1.9 tdi jeden-uważam,że będzie to najlepszy samochód w tej cenie z najlepszym silnikiem jaki tylko istniał.
Patrz jaki ciekawy egzemplarz do negocjacji pewnie by poszedł za mniej więcej 5000 [link do oferty na Allegro wygasł] i do tego jeszcze z klimatyzacją...
mateo199214
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 962
Zdjęcia: 48
Prawo jazdy: 31 07 2012
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Audi 80 2.0ABK B+G Climatronic
Silnik: 2.0 ABK
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993

07 Sie 2014, 17:40

Jakby nam spadło z nieba jeszcze 3 tysiaki, to owszem. Ale póki co nie ma szans, więc trzeba brać coś, co się nadaje do jazdy.
szansel
Nowicjusz
 
Posty: 46
Auto: mitsubishi galant
Paliwo: Diesel

07 Sie 2014, 17:46

Ten Golf fajny ale koleżanka nie ma jak dołożyć a za 3k kupi spokojnie sprawne auto tylko trzeba patrzeć w górnym budżecie, na auta które będą trochę starsze :ok:
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

07 Sie 2014, 18:05

Ten ZX na zdjęciach kiepsko wygląda to co będzie w realu..

Koniecznie musi być diesel? Tutaj ładna Astra [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] tylko ten przebieg.. i zostanie kasa na montaż wspomagania.
a tutaj dieselki
[link do oferty na Olx wygasł] - silnik po remoncie,opłaty do 2015r.
[link do oferty na Olx wygasł] - dostała z przodu ale jak ma być tylko do przyszłego roku to powinna być ok.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

07 Sie 2014, 18:07

Barol wiesz może ile kosztuje montaż wspomagania do astry f?
mateo199214
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 962
Zdjęcia: 48
Prawo jazdy: 31 07 2012
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Audi 80 2.0ABK B+G Climatronic
Silnik: 2.0 ABK
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993

07 Sie 2014, 18:14

Koszt paru stówek,500-800zł (robocizna wraz z częściami).
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

08 Sie 2014, 10:42

Barol napisał(a):Ten ZX na zdjęciach kiepsko wygląda to co będzie w realu..

Byliśmy go obejrzeć i... wróciliśmy nim. Rzeczywiście ten przód niezbyt ładny, ale poza tym podłoga zdrowa, progi ok, brak śladów większej rdzy, silnik nie kopci. Wady: zwykły dizel strasznie muli i ma mało koni, no i jeden amorek do wymiany. Poza tym na razie nic nie stwierdziliśmy.
Szczerze, było tak: mąż wrócił z delegacji, dzisiaj musiał czymś jechać do pracy, więc przywieźliśmy, co było, stargowaliśmy na 1900.
Gość rzeczywiście sam go kupił na czas oczekiwania na kredyt na merola, miało być na miesiąc, ale wyszło mu pół roku, a auto dobrze jeździło. Już go kupił takiego obd artego, prawdopodobnie wynik nieprawidłowo nałożonego podkładu pod farbę czy coś.
Mam nadzieję, że przejeździ zimę chociaż, to na wiosnę byśmy szukali już czegoś droższego. Jeśli za tydzień się okaże, że złom, to może jeszcze będzie ten biały opelek. Ale mam nadzieję, że będzie na razie spokój.
szansel
Nowicjusz
 
Posty: 46
Auto: mitsubishi galant
Paliwo: Diesel

08 Sie 2014, 10:54

szansel napisał(a):Jeśli za tydzień się okaże, że złom, to może jeszcze będzie ten biały opelek. Ale mam nadzieję, że będzie na razie spokój.
I po co się martwić teraz? Trzeba było oglądać ZX-a którego ja podałem..
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

09 Sie 2014, 09:24

Przy tym drugim napisałabym to samo. Przy takim zakupie nigdy nie wiesz, co się okaże za jakiś czas. Tak jak kiedyś pisałam, niemile zaskoczyć może nawet o wiele droższe auto.
szansel
Nowicjusz
 
Posty: 46
Auto: mitsubishi galant
Paliwo: Diesel

10 Sie 2014, 12:56

Ja Ci współczuje jazdy z 66km pod maską i takim wielkim samochodem to męczarnia,
Ten co koniu podał wydawał się dużo lepszy i miał 90km.
A pewno i ten citroen z paroma kucykami co masz sporo spali,chyba że masz rope za darmo.
mateo199214
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 962
Zdjęcia: 48
Prawo jazdy: 31 07 2012
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Audi 80 2.0ABK B+G Climatronic
Silnik: 2.0 ABK
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993