Jakie łożyska do Nissan Micra IV

22 Lut 2021, 21:45

Dzień dobry,

mam do wymiany tylne łożysko w samochodzie Nissan Micra IV (k13) 1.2. Czy moglibyście polecić jakieś rozsądne (jakościowo i cenowo), konkretnej firmy, najlepiej z kodem produktu żebym nie pomylił podczas zamawiania. Na sklepach z częściami często widziałem polecane łożyska firm SKF, SNR, FAG, ale czy będzie to najlepszy wybór jeżeli chodzi o cene-jakośc? Dziękuję.
hlo63539
Obserwowany

23 Lut 2021, 07:55

Ja uzywam SKF i do tej pory bez przygód. Trzeba tylko pamiętać o prawidłowym montażu
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 77
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km

23 Lut 2021, 11:39

SKF są dobre tak jak napisał [email widoczny po zalogowaniu] Ja jeszcze jakieś dwa lata temu wymieniałem łożysko na takie od firmy FAG i również nie było problemu, a cena podobna była do SKF.

Tu nie warto się pchać w budżetowe marki bo roboty sporo przy takiej wymianie więc dobrze jak wymieniona cześć będzie służyła jak najdłużej.
Rokiko
Stały forumowicz

Zdjęcia: 5
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jakie macie obroty silnika na ostatnim biegu przy 100km/h?
    Tak jak w temacie. Mam wrażenie, że to zmowa producentów aut, że dają tak krótkie przełożenia skrzyni biegów. Silnik chodzi na wysokich obrotach i niepotrzebnie spala cenne zasoby paliwa naszej planety. ...
    Lexus FLV
    Koncepcyjny pojazd FLV Toyota i Lexus pokazały światu w połowie lat 90. Samochód najpierw zadebiutował ze znaczkiem Toyoty na Tokyo Motor Show 1995. Następnie jako Lexus został zaprezentowany w USA na North American ...

•