Jakie mam kupic opony

14 Sty 2010, 16:05

mam zamiar kupić opony letnie do 150zł 175/65R14 do vw golf III proszę o poradę opon ama byc solodna i dobrze wykonana
matizer1
Nowicjusz
 
Posty: 7

14 Sty 2010, 16:52

Czy to ma byc komplet opon?? Jeśli tak to do 150zł komplet opon to tylko do malucha kupi
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

14 Sty 2010, 17:01

sztuka za 150zł
matizer1
Nowicjusz
 
Posty: 7

14 Sty 2010, 18:26

Ja widuję w sieciach handlowych opony Sawa,zaskoczony byłem niską ceną ,już nie pamiętam ile kosztują ale chyba nie kupi europejskich opon taniej.To solidny i dobry wytwórca o ile dobrze pamiętam Słoweński(ale nie jestem pewien na 100%).Mnie nazwa Sawa kojarzy się z innym wytwórcą sprzętu gospodarstwa domowego Gorenje,też z tamtych okolic,to mówi samo za siebie,widuję te opony w sieci Biedronki,Polecam! :wink:
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8466
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

14 Sty 2010, 19:15

Dokładnie u mnie na mieście były ostatnio w Biedronce
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

14 Sty 2010, 19:50

Za 200-250zl to mozna kupic komplet opon uzywanych z dobrymi bieznikami z niemiec.
Ja tak ostatnio kupuje.
Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze juz tez musze.
RNI
Aktywny
 
Posty: 266
Zdjęcia: 3
Miejscowość: RNI
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    ADAM Rally R2 - ADAM w wersji rajdowej
    Opel powrócił do sportu motorowego w listopadzie 2012 roku, dzięki Modelowi ADAM "Cup". Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie to okazja do zaprezentowania kolejnego osiągnięcia firmy - nowej studyjnej wersji powstałej ...

14 Sty 2010, 20:11

A ja polecam Dębice Navigator II. Sam w tym samym rozmiarze zakładałem niedawno za 155 zł z założeniem.
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5787
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

28 Sty 2010, 09:19

artur73 napisał(a):A ja polecam Dębice Navigator II. Sam w tym samym rozmiarze zakładałem niedawno za 155 zł z założeniem.


matizer1 chce kupić opony letnie a nie całoroczne jakimi są opony Dębica Navigator II. W cenie do 150zł możesz kupić coś z klasy średniej np. Uniroyal RainExpert (produkowany przez Continental) albo Fulda Ecocontrol (produkowana przez Goodyear). Sava jest dobrą marką ale budżetową. Z zakupem wstrzymaj się do przełomu lutego i marca. Wówczas koncerny zaczną dostarczać towar do sklepów a proponowane opony powinny być dostępne w cenach promocyjnych.
Szymon Krupa
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Europa

28 Sty 2010, 13:19

U mnie też były w Biedronce :grin: kumpel kupił 185/65 R15 za 180 zł za sztukę. Chciałem do siebie ale nie było tak szerokich:/
Servis Calibra
mikas24
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 222
Miejscowość: Zawiercie

29 Sty 2010, 12:51

nie oszczędzaj na oponach. Ja do vento kupiłem ling longa- z oszczędności i po sezonie muszę je zmienić. Nie oszczędzaj bo będziesz miał problemy, albo jakaś właściwość opony będzie kiepska. Zwracaj uwagę na głośność, zachowanie na suchym i mokrym, przy hamowaniu... przy focusie mam falkeny i nawet polecam za taką cenę, tylko na mokrym jest kiepsko... bierz goodyery albo continentale, można czasem spotkać 1-sezonowe w tej cenie co piszesz. Ostatnio za 250zł kupiłem nowe continentale 205R16 :) czyli jak się chce to się wszystko znajdzie
neovo
neovo
Nowicjusz
 
Posty: 44
Miejscowość: lublin

29 Sty 2010, 14:47

Te opony co napisałeś jakieś ling longa raczej nikt nie zna więc to napewno jakiś szajs jak wspomniałeś a wyżej wspomniana Sava jest bardziej znana
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012