Jakie silnik? Jakie auto 18-26 tys zł

Jakie silnik? Jakie auto 18-26 tys zł

31 Sie 2016, 13:55

Witam, nie jestem obszernie obeznany w tematyce motoryzacyjnej, dlatego przychodzę tutaj po pomoc. Mam do dyspozycji 18-26 tys zł, nie mam upatrzonego żadnego konkretnego modelu auta, potrzebuje czegoś w miarę taniego w eksploatacji, nie awaryjnego, będę jeździł max 50-60 km dziennie, oczywiście przy jakiś wyjazdach do rodziny itd raz na jakiś czas zdarzy się więcej, póki co szukam na aukcjach auta pochodzenia z Polski, pierwszy właściciel, nie starszy niż 2007r.

Moje pytanie czym kierować się przy szukaniu auta( czyli jak wstępnie je selekcjonować, które na pewno odrzucać itd)

i przede wszystkim najważniejsze z jakim silnikiem szukać? W dieslu szukam 1,9 TDI czy możecie polecić również jakiś inny?

Jakiego silnika szukać w benzynie ?
rossiNH
Nowicjusz

Miejscowość: Kraków

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czy znacie markę części zamiennych Motrio? Ma już 20 lat Czy znacie markę części zamiennych Motrio? Ma już 20 lat
    Motrio to francuska marka części zamiennych dystrybuowanych przez Renault i przeznaczonych dla samochodów ponad 3 letnich różnych marek. Utworzona w 1998 roku marka dostarcza gamę części zamiennych na poziomie ...
    Zimowe porządki w samochodzie Zimowe porządki w samochodzie
    Pierwsze opady śniegu, oblodzone ulice i chodniki oraz mroźne temperatury powinny być wyraźnym sygnałem dla kierowców, żeby przygotować samochód do zimy. Wymiana opon, sprawdzenie układu hamulcowego czy zaopatrzenie ...

•