Karta wozu pojazdu za granica

karta wozu pojazdu za granica

10 Cze 2009, 22:20

Czesc

Samochod jest generalnie zarejestrowany na mojego tescia, zostala mi darowana jakas tam jego czesc "w zwiazku z tym zostalem wpisany do karty wozu pojazdu a w dowodzie rejestracyjnym widnieje tylko napis "WSPOLWLASNOSC", moje i jego nazwisko widnieje na ubezpieczeniu oc/ac. Karte wozu pojazdu gdzies "zapodzialem" a wybieram sie tym samochodem za granice (konkretnie chorwacja) - generalnie w Polsce policji chyba nie obchodzi kto kieruje samochodem dopoki ma prawo jazdy a w bazie auto nie figuruje jako kradzione ale! czy tak samo jest za granica? Czy jesli zatrzyma mnie niemiecki czy sam slowenski policjant do kontroli bedzie mogl robic problemy? Na wyrobienie duplikatu karty wozu pojazdu jest troche za pozno bo wyjezdzam w piatek ;)

ps. gdyby to w czyms mialo pomoc to razem ze mna jedzie jego corka (poki co nazwisko ma to samo co on ) :)))

Pozdrawiam sedecznie
Michau
Nowicjusz

Miejscowość: Szczecin

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sprawdź swoje punkty karne online Sprawdź swoje punkty karne online
    Ministerstwo Cyfryzacji w ramach systemu Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców udostępniło nową, wygodniejszą metodę sprawdzenia punktów karnych jakie mamy na swoim koncie za wykroczenia w ruchu drogowym. ...
    Sprinter 319 CDI z podwójną kabiną i skrzynią 7G-Tronic Sprinter 319 CDI z podwójną kabiną i skrzynią 7G-Tronic
    Sprinter 319 CDI z podwójną kabiną, wyposażony w 4-cylindrowy, 3-litrowy silnik Diesla o mocy 140 kW (190 KM) i 7-biegową automatyczną skrzynię 7G-Tronic. Rozstaw osi samochodu to 4325 mm, masa własna – 2736 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      S2020005
      Subaru Impreza STI