Kaseta-adapter

Kaseta-adapter

07 Maj 2010, 09:38

Witam!
Mam problem z kaseta adapterem. Po podłączeniu mp3 playera zeby cokolwiek uslyszec musze dac radio na full ale i tak slychac minimalnie dzwiek.
Co zauwazylem, kiedy przez przypadek nacisnąłem przewijanie do tyłu radio zaczelo grac normalnie na 1-2 s i znow cichusieńki dźwiek. w czym problem?
Moje zabytkowe radio Image
Kakameo
Początkujący

Miejscowość: ok. Wadowic
Auto: Seicento 900 41KM

Re: Kaseta-adapter

28 Maj 2010, 15:34

po co się meczyc z takim adaptorkiem ? nie latwiej jest kupic transmiter fm ?? dziala o wiele lepiej. http://www.avde.pl/transmitery-fmmp3/kategoria/179.html
hassim
Nowicjusz

Miejscowość: Wrocław
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Rapid - nowy wymiar Skody Skoda Rapid - nowy wymiar Skody
    SKODA Rapid stanowić będzie nowy wyznacznik dla wszystkich samochodów marki pod względem ponadczasowego designu oraz przestronności wnętrza. SKODA Rapid to pojazd idealnie uzupełniający dotychczasową gamę modeli, wpasowując ...
    Sportowa Toyota Corolla - historia najmocniejszych wersji Sportowa Toyota Corolla - historia najmocniejszych wersji
    Kierowcy cenią ją za niezawodność i niskie koszty eksploatacji. Japoński kompaktowy samochód codziennego użytku, który zmotoryzował świat, ma już 51 lat. Na całym świecie sprzedano ponad 45 mln egzemplarzy. ...

•  
    • Skoda Fabia S2000 w powietrzu, Jan Kopecký i Pavel Dresler
      Autosacrum 2008
      VW Golf I, nr startowy 28
      91