Kia Ceed SW 1.6 16V - ekonomiczne auto w kombi i benzynie

14 Lip 2021, 12:32

Witam przymierzam się do zakupu ekonomicznego kombi w benzynie, bez zakładania gazu. W oko najbardziej rzuciła mi się Kia Ceed sw po lifcie. Znalazłem jedno ogłoszenie ale chciałbym, aby ktoś zerknął na nie bardziej fachowym okiem. Z autobazy, wywnioskowałem tylko tyle, że VIN sie zgadza, i auto formalnie nie ma żadnej historii wypadkowej. Sprzedawca mówi, że była obcierka na drzwiach robiona i to tyle o czym on wie, auto z Holandii. Autem będę jeździł głównie po mieście i dwa razy do roku jakiś wyjazd Chorwacja lub krajowe góry.
[link do Olx wygasł]
mosiu92
Nowicjusz

14 Lip 2021, 14:48

Tak patrzę i na zdjęciach to auto wygląda całkiem nieźle. Moim zdaniem warto je obejrzeć na żywo. Miałeś z tej autobazy raport z Holandii tego auta?
Rokiko
Stały forumowicz

Zdjęcia: 12

14 Lip 2021, 17:35

Miałem z Holandii raport, ale tak jak mówię nie jestem zbytnio obeznany i nie bardzo wiem co można z niego wywnioskować. Jedyne co mnie zaskakuje to rejestracje pojazdu.
mosiu92
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bezpieczne powroty do szkoły i większości przedszkoli
    Początek roku szkolnego i powrót dzieci do szkół to czas nasilenia ruchu na drogach, zwłaszcza ruchu pieszych w okolicach placówek edukacyjnych. Kierowcy powinni być w tym czasie szczególnie wyczuleni ...
    Jak samochody autonomiczne zmienią nasze miasta?
    Samochody autonomiczne mogą całkowicie zmienić sposób przemieszczania się po miastach. Nie jest to odległa perspektywa – badanie przeprowadzone na zlecenie Renault Polska przez Kantar TNS wykazało, że większość ...

•