Kia sephia - Samochodowy wzmacniacz antenowy

Kia sephia - Samochodowy wzmacniacz antenowy

30 Wrz 2009, 17:28

Witam, posiadam auto marki kia sephia rocznik 2001 i od początku radio szumiało. Niedawno dowiedziałem się o samochodowym wzmacniaczu antenowym. Chciałbym kupić taki:
Kod: Zaznacz wszystko
[Aby wyświetlić zawartość tego pola musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Tylko nie wiem czy sam go zamontuje i czy pasuje do mojej anteny czy radia. Czy ten wzmacniacz działa? Opłaca się go kupować ? Jak coś, to antena jest z tyłu auta po stronie kierowcy.
crash
Nowicjusz

Miejscowość: stg

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Smart Fortwo w nowej edycji limitowanej Smart Fortwo w nowej edycji limitowanej "cityflame"
    Pełen kontrastu, pełen życia - smart fortwo w nowej edycji limitowanej cityflame skutecznie przyciąga spojrzenia i rozświetla serca miast. Połączenie słonecznego koloru z czarnymi dodatkami ma swój ciąg dalszy w kabinie, ...
    Volvo S90 - pierwsza publiczna prezentacja Volvo S90 - pierwsza publiczna prezentacja
    Pierwsza publiczna premiera najnowszego Volvo S90 odbędzie się podczas targów motoryzacyjnych NAIAS w Detroit. Stany Zjednoczone są dla szwedzkiej marki bardzo ważnym rynkiem zbytu, a miejsce premiery luksusowego sedana jasno ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW Touratech R1200 GS
      Honda Civic Type R Prototype, bok, 2017
      Alfa Romeo 147
      Panel sterowania siedzeniami i oknami w drzwiach kierowcy, Maybach S600 V12