Kia sephia - Samochodowy wzmacniacz antenowy

Kia sephia - Samochodowy wzmacniacz antenowy

30 Wrz 2009, 17:28

Witam, posiadam auto marki kia sephia rocznik 2001 i od początku radio szumiało. Niedawno dowiedziałem się o samochodowym wzmacniaczu antenowym. Chciałbym kupić taki:
Kod: Zaznacz wszystko
[Aby wyświetlić zawartość tego pola musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Tylko nie wiem czy sam go zamontuje i czy pasuje do mojej anteny czy radia. Czy ten wzmacniacz działa? Opłaca się go kupować ? Jak coś, to antena jest z tyłu auta po stronie kierowcy.
crash
Nowicjusz

Miejscowość: stg

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus NX w pogoni za dziecięcymi marzeniami Lexus NX w pogoni za dziecięcymi marzeniami
    Jak trafić klipem reklamowym do inteligentnych odbiorców? Zbudować przekaz na pozytywnych uczuciach, wprawić w wibracje poczucie humoru i szybko zakończyć niespodzianką. Taki właśnie jest nowy, 30-sekundowy film reklamujący ...
    Mercedes-Benz A 45 AMG fascynujący samochód kompaktowy Mercedes-Benz A 45 AMG fascynujący samochód kompaktowy
    Po raz pierwszy w historii sportowy oddział Mercedes-Benz prezentuje fascynujący samochód kompaktowy. A 45 AMG to element strategii "AMG Performance 50", stworzonej dla uczczenia 50. urodzin AMG w 2017 roku. Do jego ...

•  
    • MINI Roadster, otwarty dach, bok
      Konstrukcja nadwozia, Mazda6, 2012
      Lexus LFA, tył, tor wyścigowym
      Land Rover Seria I, 1952, przód