Kia Sportage 1999r?

11 Wrz 2009, 21:30

JerzyB333 napisał(a):Jak w teren to chyba nie myslicie o seryjnym Pajero, L. Crusierze itd. Dzieciaki!!! :lol:
Milosnicy off-roadu niech zdradza Wam ile kosztuje profesjonalne przygotowanie bryki :wink: Ale za 17 i tak i tak sa przebiegi >1000000 km i wszechobecna rdza. Te auta nadal sa w cenie


oj koleś piszesz śmieci :mrgreen:

najlepiej przeca kupić serię i dostosować ją do swoich ptrzeb nie ?
ja tak zrobiłem, a wałaściwie robię i powiem Ci, że za przystosowanie auta do turystyki off-roadowej, lekkiego terenu a nawet średniego nie jest jakimś koszmarnym wydatkiem...
no i zależy co masz na myśli profesjonalnym....
No właśnie auta są w cenie bo są czegoś warte, wiadomo to nie jest zakup z salonu i trzeba uważać bardziej, ale jak najbardziej za tą kasę kupi się PRAWDZIWE autro terenowe dzieciaku :mrgreen:

[ Dodano: Pią Wrz 11, 2009 22:32 ]
pocieszny napisał(a):żeby Cię sprowadzić trochę na ziemie :mrgreen: w hard madafaka teren auta się buduje nie kupuje :wink: do tego co potrzebuje kolega nie potrzeba mu "prawdziwej" terenówki :wink: a z możliwościami seryjnych samochodów też się mylisz i to grubo :wink: nie tak dawno bo 2 lata temu seryjnym patrolem long :mrgreen: bez wyciągarki :mrgreen: w klasie Extrem :mrgreen: 32miejsce na 74 startujących załóg:wink: ma kolega jeszcze jakieś pytania :?: :mrgreen:


już go zostaw w NFS-ie są inne zasady :mrgreen:
Jeba* i się nie dać, a wyniki same przyjdą...
Wezyrro
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 844
Miejscowość: Wałbrzych/Wrocław

11 Wrz 2009, 21:36

ja tam ogólnie nie rozumiem swojego obecnego turystyka przywiozłem za cenę sprzedanego biletu lotniczego Kuwait-Polska :mrgreen: z paliwem wyszedł mi jakieś 4,5 koła :mrgreen:
ale nie robi :oops:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=OliaGUgNI8s[/youtube]
to jest turystyka :mrgreen:
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6650
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

11 Wrz 2009, 21:39

eee ja bym tam golfem przejachał :mrgreen:
nie no fajny filmik, ale tak jak pisałeś nie robi :oops:
Jeba* i się nie dać, a wyniki same przyjdą...
Wezyrro
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 844
Miejscowość: Wałbrzych/Wrocław

11 Wrz 2009, 21:43

Wezyrro napisał(a):ale tak jak pisałeś nie robi :oops:
odwieczny problem łącznika kierownicy z pedałami :???: cóż zrobić część niewymienialna :mrgreen:
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6650
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

11 Wrz 2009, 21:45

Wezyrro napisał(a):
JerzyB333 napisał(a):Jak w teren to chyba nie myslicie o seryjnym Pajero, L. Crusierze itd. Dzieciaki!!! :lol:
Milosnicy off-roadu niech zdradza Wam ile kosztuje profesjonalne przygotowanie bryki :wink: Ale za 17 i tak i tak sa przebiegi >1000000 km i wszechobecna rdza. Te auta nadal sa w cenie


oj koleś piszesz śmieci :mrgreen:

najlepiej przeca kupić serię i dostosować ją do swoich ptrzeb nie ?
ja tak zrobiłem, a wałaściwie robię i powiem Ci, że za przystosowanie auta do turystyki off-roadowej, lekkiego terenu a nawet średniego nie jest jakimś koszmarnym wydatkiem...
no i zależy co masz na myśli profesjonalnym....
No właśnie auta są w cenie bo są czegoś warte, wiadomo to nie jest zakup z salonu i trzeba uważać bardziej, ale jak najbardziej za tą kasę kupi się PRAWDZIWE autro terenowe dzieciaku :mrgreen:

[ Dodano: Pią Wrz 11, 2009 22:32 ]
pocieszny napisał(a):żeby Cię sprowadzić trochę na ziemie :mrgreen: w hard madafaka teren auta się buduje nie kupuje :wink: do tego co potrzebuje kolega nie potrzeba mu "prawdziwej" terenówki :wink: a z możliwościami seryjnych samochodów też się mylisz i to grubo :wink: nie tak dawno bo 2 lata temu seryjnym patrolem long :mrgreen: bez wyciągarki :mrgreen: w klasie Extrem :mrgreen: 32miejsce na 74 startujących załóg:wink: ma kolega jeszcze jakieś pytania :?: :mrgreen:


już go zostaw w NFS-ie są inne zasady :mrgreen:


po 1) nie dzieciaku dzieciaki :lol: zart taki słowny mial byc a juz sie czepiaja slowek
po 2) nie gram w nfs-a tylko gt 5 prolog z synem :lol:
po 3) przyznaje nie mam doswiadzczenia z off-roadem- jedyne auto w miare pokrewne z terenowka jakie mialem to navara z 2004 roku :smile:
po 4) "najlepiej przeca kupić serię i dostosować ją do swoich ptrzeb" - tu sie zgadzam
po 5) "ja tak zrobiłem, a wałaściwie robię i powiem Ci, że za przystosowanie auta do turystyki off-roadowej, lekkiego terenu a nawet średniego nie jest jakimś koszmarnym wydatkiem..." wydaje(wydawalo?) mi sie ze zakup auta+doprowadzenia do stanu+mody przekorcza 17
po 6) do tego co potrzebuje kolega nie potrzeba mu "prawdziwej" terenówki- ale ja o takiej mowie, jasne?!
Pozdro :cool:
Ostatnio edytowany przez JerzyB333 11 Wrz 2009, 21:47, edytowano w sumie 3 razy
JerzyB333
Stały forumowicz
 
Posty: 1179
Miejscowość: ZZZZ

11 Wrz 2009, 21:45

popytaj w ASO :mrgreen: tam za dobrą kasę i to Ci znajdą :lol:
Jeba* i się nie dać, a wyniki same przyjdą...
Wezyrro
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 844
Miejscowość: Wałbrzych/Wrocław

11 Wrz 2009, 21:50

JerzyB333 napisał(a):po 6) do tego co potrzebuje kolega nie potrzeba mu "prawdziwej" terenówki- ale ja o takiej mowie, jasne?!
no to mój drogi powiedz w takim razie co według ciebie powinna mieć/jak być przygotowana "prawdziwa terenówka", zawsze warto spojrzeć świeżym okiem na sprawę
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6650
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

11 Wrz 2009, 21:50

JerzyB333 napisał(a):
po 1) nie dzieciaku dzieciaki :lol: zart taki słowny mial byc a juz sie czepiaja slowek
po 2) nie gram w nfs-a tylko gt 5 prolog z synem :lol:
po 3) przyznaje nie mam doswiadzczenia z off-roadem- jedyne auto w miare pokrewne z terenowka jakie mialem to navara z 2004 roku :smile:
po 4) "najlepiej przeca kupić serię i dostosować ją do swoich ptrzeb" - tu sie zgadzam
po 5) "ja tak zrobiłem, a wałaściwie robię i powiem Ci, że za przystosowanie auta do turystyki off-roadowej, lekkiego terenu a nawet średniego nie jest jakimś koszmarnym wydatkiem..." wydaje(wydawalo?) ze zakup auta+doprowadzenia do stanu+mody przekorcza 17
po 6) do tego co potrzebuje kolega nie potrzeba mu "prawdziwej" terenówki- ale ja o takiej mowie, jasne?!
Pozdro :cool:


1. żart taki sobie niczm karola w familiadzie :lol:
2. NFS taki dziwny się stał ostanio.
3. i taką navarą ludzie w teren śmigają...
5. zależy jakiego auta :mrgreen:
6. taa mówisz( generalnie to piszesz ) o takiej a styczność miałeś z navarą :lol:

[ Dodano: Pią Wrz 11, 2009 22:53 ]
pocieszny napisał(a):
JerzyB333 napisał(a):po 6) do tego co potrzebuje kolega nie potrzeba mu "prawdziwej" terenówki- ale ja o takiej mowie, jasne?!
no to mój drogi powiedz w takim razie co według ciebie powinna mieć/jak być przygotowana "prawdziwa terenówka", zawsze warto spojrzeć świeżym okiem na sprawę


no właśnie to może i ja na tym skożystam... bo jestem na etapie produkcji :mrgreen:
Jeba* i się nie dać, a wyniki same przyjdą...
Wezyrro
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 844
Miejscowość: Wałbrzych/Wrocław

11 Wrz 2009, 22:00

Navare (100% seria) kupilem od znajomego gdy wybieralem sie na wakacje na mazury z przyczepa tak wiec wykorzystywana byla do ciagniecia przyczep nie do jazdy w terenie(chyba ze takim w ktorym i rav4 by pojechal)...
jak napisalem ze sie na tym nie znam to skad mam wiedziec jak zbudowac terenowke, wydaje mi sie ze to drogie, przynajmniej korzystajac z nowych i markowych czesci. tyle. nie znecac sie nade mna w tym temacie, wszystko co dobre kosztuje moim zdaniem i nic juz nie dodam

[ Dodano: Pią Wrz 11, 2009 23:02 ]
[quote="Wezyrro
no właśnie to może i ja na tym skożystam... bo jestem na etapie produkcji :mrgreen:[/quote]
^^ przez 'rz'
Czytaj dokladnie posty-nie nazwalem navary prawdziwa terenowka bo nia nie jest
JerzyB333
Stały forumowicz
 
Posty: 1179
Miejscowość: ZZZZ

11 Wrz 2009, 22:04

JerzyB333 napisał(a):jak napisalem ze sie na tym nie znam to skad mam wiedziec jak zbudowac terenowke, wydaje mi sie ze to drogie, przynajmniej korzystajac z nowych i markowych czesci. tyle. nie znecac sie nade mna w tym temacie, wszystko co dobre kosztuje moim zdaniem i nic juz nie dodam
ja całkiem serio mówię, w żadnym wypadku nie chce się nad tobą znęcać, sam przyznam że żaden sport motorowy nie jest dla ludzi biednych, troszkę się znam w "teorii" :mrgreen: co tam do samochodu włożyć żeby jeździł :mrgreen: ale bez przesady :wink:
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6650
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

11 Wrz 2009, 22:05

no pewnie, że wszystko co drogie jest lepsze choć i nie zawsze :mrgreen:
powiedzmy w cenie nowego forda fiesty da się i zbudować i przeprawówkę i wyprawówkę, z mniejszym lub większym stopniem zaawansowania, ale to też zależy co się komu podoba i co komu jest potrzebne :mrgreen:
Jeba* i się nie dać, a wyniki same przyjdą...
Wezyrro
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 844
Miejscowość: Wałbrzych/Wrocław

11 Wrz 2009, 22:07

JerzyB333 napisał(a):Czytaj dokladnie posty-nie nazwalem navary prawdziwa terenowka bo nia nie jest

dlaczego nie, jako pickup tak samo sobie daje rade jak każdy inny Hilux, L200, Ranger, NP300, o wiele lepiej niż RAM ja bym spokojnie nazwał ją pickupem terenowym, choć ludzie kupują ją jako fakturowóz :mrgreen:
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6650
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

11 Wrz 2009, 22:09

Czyli poczatkowo jak ja, ale byl za malo komfortowy...
Nie dla mnie :cool:
JerzyB333
Stały forumowicz
 
Posty: 1179
Miejscowość: ZZZZ

11 Wrz 2009, 22:15

JerzyB333 napisał(a):Czyli poczatkowo jak ja, ale byl za malo komfortowy...
Nie dla mnie :cool:
ludzie to jakieś wydziwiające teraz :mrgreen:
pamiętam mój 1 samochód
bez dachu, zielony, silnik 2,1l benzyna (55KM), skrzynia 3, 2 drzwi i klapa,tapicerka blaszana, fotele z dermy na ramkach z rurek :mrgreen: resory 500 razy klepane a każdy inny :wink:
ahh ten GAZ 69 :twisted: :twisted:
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6650
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

11 Wrz 2009, 22:17

navarę jakby odpowiednie przemotać to na fajną wyprawówkę można byłoby zrobić, oczywiście nie pokroju legendarnych landcruiserów, czy defów, ale zawsze coś by było :mrgreen:
Jeba* i się nie dać, a wyniki same przyjdą...
Wezyrro
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 844
Miejscowość: Wałbrzych/Wrocław