Kobieta jako taksówkarz

05 Maj 2022, 10:29

Kto spotkał sie z takimi przypadkami?
Ja osobiście nigdy w życiu nie miałem takiej okazji aby jechać z Panią Taksówkarz.
Jak myślicie czy kobieta może z powodzeniem pracować „na taksówce” i czy wykonywanie takiej pracy będzie dla niej opłacalne? Czy może ze względu, że mniej kobiet interesuje się motoryzacją dlatego też nie widać kobiet za kółkiem.
krolda
Obserwowany

05 Maj 2022, 10:55

Kwestia opłacalności to już indywidualna sprawa ale jeżeli chodzi o kobietę jako kierowce taksówki to widziałem. Sam nie miałem okazji podróżować bo nie jeżdżę takimi środkami transportu :) ale zdarza się i nie ma w tym nic dziwnego.
Zwróć uwagę że dużo kobiet jeździ autobusami i ciężarówkami :wink:
Rokiko
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 23

05 Maj 2022, 11:44

Będąc dwa tygodnie temu w Kołobrzegu, miałem okazję jeździć z paniami :) Tam chyba jest większość pań...Na cały ponad tygodniowy pobyt to chyba ze trzy razy trafiłem na pana. A jeździłem taksówkami dość często, bo pojechałem Pendolino. I co ciekawe wcale nie ma jak na taką miejscowość drogo...Max 15 złoty płaciłem po Kołobrzegu. A mieszkałem w hotelu Hanseatic, nad samym morzem, a więc powinno być drogo. A tam nawet przejażdżki takimi malusimi otwartymi busikami były tanie. I co ciekawe, większość pań nimi kierowała :) Za godzinny objazd po mieście + rejs statkiem 55 zł....Sam rejs statkiem kosztował 45 zł.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1202
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

06 Maj 2022, 22:34

Również jechałem z kobietą na taxi. Nie mam nic przeciwko, bardziej podzieiwiam za odwagę wozić jakąś patologię czasami .
Miro12
Początkujący

Miejscowość: Wrocław
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Peugeot 307 SW
Silnik: 2.0
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

12 Maj 2022, 14:20

normalna sprawa xd
Teofilrat
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czy autostrada może zahipnotyzować kierowcę?
    Czy zdarza ci się przejechać kilkadziesiąt kilometrów i zupełnie tego nie pamiętać? Dotykający kierowców na dłuższych, prostych i monotonnych odcinkach drogi stan tzw. hipnozy drogowej czy autostradowej niejednokrotnie ...
    Toyota Yaris GRMN
    Był marzec 2017 roku. Toyota Yaris WRC zdążyła już pokazać, na co ją stać, wygrywając Rajd Szwecji i docierając do mety jako druga w Rajdzie Monte Carlo. Wtedy na Salon Samochodowy w Genewie wjechał Yaris GRMN. Rasowy hot ...

•