Kobieta jako taksówkarz

05 Maj 2022, 09:29

Kto spotkał sie z takimi przypadkami?
Ja osobiście nigdy w życiu nie miałem takiej okazji aby jechać z Panią Taksówkarz.
Jak myślicie czy kobieta może z powodzeniem pracować „na taksówce” i czy wykonywanie takiej pracy będzie dla niej opłacalne? Czy może ze względu, że mniej kobiet interesuje się motoryzacją dlatego też nie widać kobiet za kółkiem.
krolda
Obserwowany
 
Posty: 2

05 Maj 2022, 09:55

Kwestia opłacalności to już indywidualna sprawa ale jeżeli chodzi o kobietę jako kierowce taksówki to widziałem. Sam nie miałem okazji podróżować bo nie jeżdżę takimi środkami transportu :) ale zdarza się i nie ma w tym nic dziwnego.
Zwróć uwagę że dużo kobiet jeździ autobusami i ciężarówkami :wink:
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9774
Zdjęcia: 34

05 Maj 2022, 10:44

Będąc dwa tygodnie temu w Kołobrzegu, miałem okazję jeździć z paniami :) Tam chyba jest większość pań...Na cały ponad tygodniowy pobyt to chyba ze trzy razy trafiłem na pana. A jeździłem taksówkami dość często, bo pojechałem Pendolino. I co ciekawe wcale nie ma jak na taką miejscowość drogo...Max 15 złoty płaciłem po Kołobrzegu. A mieszkałem w hotelu Hanseatic, nad samym morzem, a więc powinno być drogo. A tam nawet przejażdżki takimi malusimi otwartymi busikami były tanie. I co ciekawe, większość pań nimi kierowała :) Za godzinny objazd po mieście + rejs statkiem 55 zł....Sam rejs statkiem kosztował 45 zł.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

06 Maj 2022, 21:34

Również jechałem z kobietą na taxi. Nie mam nic przeciwko, bardziej podzieiwiam za odwagę wozić jakąś patologię czasami .
Miro12
Początkujący
 
Posty: 135
Miejscowość: Wrocław
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Peugeot 307 SW
Silnik: 2.0
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

12 Maj 2022, 13:20

normalna sprawa xd
Teofilrat
 

15 Wrz 2023, 17:31

Prawdą jest, że tradycyjnie kierowanie taksówkami było dziedziną zdominowaną przez mężczyzn, ale czasy się zmieniają i nie ma powodu, dla którego kobiety nie mogłyby odnosić sukcesów jako kierowcy taksówek. Wielu pasażerów docenia różnorodność w branży i z różnych powodów może nawet preferować kobietę jako kierowcę.

Jeśli jesteś kobietą, która ma doskonałe umiejętności prowadzenia pojazdu i ma do tego pasję, z pewnością jest dla Ciebie szansa w branży taksówkarskiej. Możesz rozważyć pracę samodzielnie lub w firmie świadczącej usługi taksówkarskie. Aby w pełni wykorzystać swoje umiejętności i zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie, dobrym pomysłem jest posiadanie w pobliżu profesjonalnej firmy zajmującej się pisaniem CV. mogą pomóc Ci w stworzeniu CV, które podkreśli Twoje doświadczenie w prowadzeniu pojazdu, umiejętności obsługi klienta, dane dotyczące prawa jazdy i wszelkie inne istotne kwalifikacje, dzięki czemu będziesz bardziej atrakcyjnym kandydatem zarówno do prywatnych, jak i publicznych usług taksówkowych.
Elainehardy
Obserwowany
 
Posty: 1