Kolor na BMW e36 Cabrio

Wybieramy kolor na e36 Cabrio

Niebieski
6
23%
Czerwony
5
19%
Biały
3
12%
Zielony
8
31%
Pomarańczowy
4
15%
Razem głosów : 26

Re: Kolor na BMW e36 Cabrio

30 Sie 2019, 17:03

Gradory napisał(a):Czerwony jest bezpieczniejszy niż inne kolory, bo w naturze jest mało czerwieni i samochód w takim kolorze jest dobrze widoczny na drodze. Dlatego ferrari są czerwone.
Nie tylko Ferrari mają takie kolory :) ale oczywiście czerwony kojarzy się z tą marką. Generalnie nie chodziło o to który jest bardziej widoczny tylko w którym będzie najlepiej wyglądał :ok:
Oczywiście każdy ma swoje zdanie i każdemu co innego może się podobać, to jest normlane :)
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 19
Auto: Nie mam

Re: Kolor na BMW e36 Cabrio

30 Sie 2019, 17:41

Cichy77, potraktuj to, co napisałem, z przymrużeniem oka.

Co do koloru Ferrari, to ma on kod FF2800 i mnie się podoba, ale jest to kolor niejako zarezerwowany dla Ferrari i nie pasuje do innych marek.
Gradory
Aktywny

Zdjęcia: 8
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Opel Astra K
Silnik: 1.6 Turbo 200 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2018
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co można zepsuć, naprawiając? Top 5 najczęstszych błędów Co można zepsuć, naprawiając? Top 5 najczęstszych błędów
    Teoretycznie wystarczą dobre chęci, żyłka majsterkowicza i internetowe poradniki z serii "zrób to sam". W praktyce często okazuje się, że samodzielna zabawa w mechanika wcale nie jest prosta, a wizyta u profesjonalisty ...
    ALT - Amatorska Liga Torowa 2009 / relacja ALT - Amatorska Liga Torowa 2009 / relacja
    To były już ostatnie w tym roku zmagania ALT na Torze Poznań. Druga, a zarazem ostatnia w tym roku impreza z cyklu ALT odbyła się w niedzielę 4 października o godzinie 12:00. Po odprawie oraz badaniu technicznym zawodnicy ...

•